Wpis z mikrobloga

Spotykam się z różowa. Jestem z nią w sumie 2miesiace. Jednak ona łazi na jakieś imprezy studenckie. Niby mi mówi jednak mi się to nie podoba. Byliśmy razem na innych i było spoko jednak czemu są takie na które chodzi sama? Bardzo boli ja ze jej nie ufam. Dziewczyna porządna i wiem że każdy powinien mieć swoje życie ale czy to normalne że idzie się na imprezę bez swojej połówki? Kazdy facet by się zastanawiał. W sumie była przez to awantura i chyba wszystko padnie.. A wy co o tym myślicie? #zwiazki #rozowepaski
  • 107
@OzaweNakashi: Pierwsza zasada posiadania dziewczyny - miej #!$%@? i gdy ona robi krok do tyłu, ty robisz dwa kroki.
To co powinienes zrobić to gdy ona idzie na impreze bez ciebie, to ty idziesz na impreze bez niej i nie odzywasz sie do nastepnego dnia do 15.
Ale juz spalone, ma cie za podnozka i smiecia, w chwili gdy zrobisz cos takiego smiertelnie sie obrazi bo bedzie wiedziala ze grasz a
@Twojbratmirko: Jak ostatnio na takiej byłam, czyli w ostatni weekend, to wszystkie dziewczyny z którymi byłam były ubrane w jeansy. W ogóle większość była ubrana w spodnie i jakieś bluzki. Jeśli masz jakiś dziwny obraz wiejskiej dyskoteki, to tobie polecam przejść się na jakąś imprezę, bo widać dawno nie byłeś, skoro masz tak skrzywiony obraz rzeczywistości. Poszłyśmy sobie we cztery, bez chłopaków i wszyscy żyli. Z resztą gdyby któraś swojego wzięła,