Wpis z mikrobloga

Spotykam się z różowa. Jestem z nią w sumie 2miesiace. Jednak ona łazi na jakieś imprezy studenckie. Niby mi mówi jednak mi się to nie podoba. Byliśmy razem na innych i było spoko jednak czemu są takie na które chodzi sama? Bardzo boli ja ze jej nie ufam. Dziewczyna porządna i wiem że każdy powinien mieć swoje życie ale czy to normalne że idzie się na imprezę bez swojej połówki? Kazdy facet by się zastanawiał. W sumie była przez to awantura i chyba wszystko padnie.. A wy co o tym myślicie? #zwiazki #rozowepaski
  • 107
@OzaweNakashi: no na studiach nie miałem, teraz mam w podobnym wieku, nie brałbym 21latki na studiach, bo pewnie bym się #!$%@?ł, ona, że nie może sobie pobalować, a żyje się raz, więc jakbym szukał nowej dupy to takiej świeżo po studiach z pracą już ¯\_(ツ)_/¯ po co się denerwować niepotrzebnie.
@OzaweNakashi: Twoja dziewczyna chodzi na imprezy ze swoimi znajomymi z kierunku. Czyli pewnie rozmawia na nich o wykładowcach, kolokwiach, śmiesznych wydarzeniach na zajęciach, obgaduje z koleżankami inne laski z wydziału, gadają o jakichś wydarzeniach na kampusie, rozmawia z kupmelami o tym co u nich i co u niej się dzieje, generalnie luźna atmosfera i rozmowy co chwilę schodzą na tematy około uczelniane I TOBIE NIE PASUJE, że twoja dziewczyna chce na
  • 0
@ninakraviz to czemu że mną jest. Poznała mnie ze wszystkimi swoimi znajomymi a ja jej z żadnym o co ma wąty :P chce też jakieś zdjęcia ze mną robić na fejsie i ustawiać związki więc chyba nie to jest na rzeczy. Ona myśli że to ja się jej wstydzę :p