Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakiegoś serialu żeby pooglądać z dziewczyną, który ma już kilka sezonów. Obejrzeliśmy Breaking Bad, Dexter, Orange is the new black, Better call Saul. Przydałoby się coś nowego. Odpadają wszystkie seriale związane z fantastyką, nadprzyrodzonymi rzeczami itd. Najlepiej żeby był na netflixie. Na tą chwilę mam wybrane (mimo, że niektóre mają jeden sezon): Ozark, Strzelec, Mindhunter, Wikingowie, Suits, Sherlock, Designated Survivor, Skorpion, Sposób na morderstwo. Czy ktoś oglądał te seriale i mógłby któryś z nich polecić?
#seriale #netflix
  • 36
@qwed Sherlocka oglądałem i bardzo mi się podobał. Fargo ma niesamowity klimat i każdy sezon to oddzielna historia, która w jakimś stopniu łączy się z resztą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwed: ja mogę polecić Wikingów - bardzo lubię, Suits - też uwielbiam, ale musisz się przygotować, że na netflixie są tylko 4 sezony z 7; od siebie mogę polecić Narcos i Luthera na przykład.
@qwed: też oglądam seriale z niebieskim. Ozark polecam, szybko Wam zleci, bo jest tylko 1 sezon, ale jak BB siadło to Ozark też siądzie! Mindhuntera mamy na celowniku jak machniemy wszystkie sezony Synów Anarchii, a trochę tego jest. :D Ale dużo dobrego o tym serialu słyszałam/czytałam. Wikingowie koniecznie, ale to plan na dłuższą metę, bo trochę sezonów już się nazbierało i w listopadzie rusza kolejny, ale jest klimat i wciąga nieziemsko.