Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak nauczyc sie tanczyc? Niedlugo szykuje mi sie impreza w kllubie i chce dobrze wypasc.
Mam tez pytanie o fenibut #narkotykizawszespoko. Ile wziac na poczatek jak nigdy nie bralem? I czy po mieszance tego z alkoholem nie odpieprze maniany? Ma ktos doczynienia z tym specyfikiem? Jak dziala polaczenie fenibutu z alkoholem? Nigdy niczego nie cpalem.
Lepiej wziac fenibut zaraz przed impreza czy moze kilka godzin przed? Jaka dawka startowa dla 177/76kg? Nie mam kontaktu od nigdy z narkotykami i rzadko tez pije alkohol
Blagam o pomoc
#impreza #wychodzimyzprzegrywu #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@Asterling: Pare narkotyków warto spróbować w życiu. Nie tyle co #!$%@?ć codziennie po dwa kilo ale otworzyć umysł na to co jest możliwe do odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mówię tutaj o narkotykach typu amfetamina czy inne #!$%@?
Pare narkotyków warto spróbować w życiu. Nie tyle co #!$%@?ć codziennie po dwa kilo ale otworzyć umysł na to co jest możliwe do odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mówię tutaj o narkotykach typu amfetamina czy inne #!$%@?


@verso: A tam, stimy też trzeba spróbować, żeby wiedzieć na przyszłość, że nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek są wyjątki jak np. MDMA.
@AnonimoweMirkoWyznania Fenibutu brałem za pierwszym razem 2g i działało wyczuwalnie, mocno motywująco. Przy połączeniu z alkoholem raczej się szybciej upijesz, bo to i to działa na GABA tylko że każdy na inny typ receptorów. Na czczo pierwsze efekty czułem po ~20 minutach, pełnia po ok. 3 godzinach. Jak masz jeszcze jakieś pytania to na pw podbij.