Wpis z mikrobloga

@Jarmuzyd: A kto się tak nim jara? xD 90% wpisów pod tagiem to wysrywy stulejarzy tobie podobnych, którzy muszą wszystkim pokazać jacy to oni nie są lepsi bo go nie słuchają
  • Odpowiedz
@xDgg: serio nazywasz mnie stulejarzem bo hejtuje jakiegos narkomana? Nie zesraj sie. Widzialem duzy ruch na wykopie z tym kolesiem, to myslalem ze jest placz, nie wglebialem sie.
  • Odpowiedz
@xDgg: Nie umiesz czytac strazniku wykopu? Napisalem, ze widzialem duza aktywnosc i nie czytalem postow. Serio trzeba byc #!$%@?, zeby sie do wszystkiego #!$%@? na stronie o memach. :D
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: #!$%@?ć się o wszystko w sensie o jedną rzecz.

No ale w sumie sam mi przyznałeś rację, że to co napisałeś było bez sensu, więc eot
  • Odpowiedz
@xDgg: Serio tak ci zalezalo, zeby jeszcze raz potwierdzic, ze nie umiesz czytac? xd Nigdzie nie napisalem, ze moj wpis byl bez sensu i teraz jak patrze na tag to zdarzaja sie perelki, ktore serio placza nad tym cpunem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ok #!$%@?, przewijaj swoje zycie czytaj wykop dalej. :D Tak boli cie dupa, bo obrazilem twojego mentora dla gimbusow? Ojej (,)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Gosciu gdzie ja lajkowalem male dziewczynki? Bralem udzial w rozmowie. Juz do reszty cie #!$%@?? Nie lajkuje zadnego anime. Typowy fan #!$%@? muzyki, ktory uwaza za swoich mentorow takich cpunow jak ten koles. :D Naucz sie najpierw korzystac z internetu stulejarzu. :D A Akcje nic nie zmieniaja, bo mozesz z ta swoja glupia morda przegladac cale dnie i noce wykop, tylko za bardzo sie nie wypowiadac, bo w koncu co ma
  • Odpowiedz