Wpis z mikrobloga

@sokool:

On - musisz mieć minimum 170cm wzrostu, ważyć mniej niż 60kg, cycki miseczka C, umieć gotować, robić loda z połykiem i gdzieś pracować
ONA - mizogin, niedojrzały dupek! musisz dorosnąć!
  • Odpowiedz
@Arachnofob: ale to dosc typowe wymagania przystojnych(w tym wysokich), dobrze zarabiajacych mezczyzn. I nawet wieksze bo nie "gdzies pracowac" ale tez korpo badz inna spolka z niezlym(srednia krajowa i wyzej) mezczyzn szukajacych partnerki.

Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
Co w tym dziwnego?


@Aster1981: no właśnie nic w tym dziwnego tylko karyny uważają, że facet który otwarcie wyraża takie oczekiwania to mizogin i trzeba go zmieszać z błotem... bo ośmielił się wymagać
  • Odpowiedz
@Arachnofob taki facet (dobry wygląd i do tego inteligentny za czym często idą pieniądze i sukces) raczej nie będzie sobie zawracal głowy karynami.

Sam nie zwracam na takie uwagi i w ogóle nie interesuje mnie co się dzieje na nizinach społecznych. A żadne ze mnie wyższe sfery.
  • Odpowiedz
@sokool: ONA: DUŻE CYCKI, DUŻA DUPA, WCIĘCIE W TALI, IDEALNA CERA, IDEALNE ZĘBY, BOTOX W USTACH, FARBOWANIE WŁOSÓW CO 2 MIESIĄCE, GOLENIE CIAŁA CO 2 DNI, TIPSY CO 3 TYGODNIE, RZĘSY CO 2, CIUSZKI CO MIESIĄC ZA 1000ZŁ, UŚMIECHAĆ SIĘ, CAŁY CZAS, NAWET JAK CI ŹLE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
taki facet (dobry wygląd i do tego inteligentny za czym często idą pieniądze i sukces) raczej nie będzie sobie zawracal głowy karynami.


@Esubane: taki facet je puknie raz pijany na imprezie a one będą myśleć do końca życia że to ich poziom.
  • Odpowiedz
  • 4
@sokool mam taką koleżankę, wygląda jak słoń morski, zainteresowania to (autentycznie) hiszpańskie telenowele i szmaty, zarabia najnizszą krajową w jakiejś gównorobocie a wymagania: samiec alfa, dużo kasy ("żeby kupował prezenty i zabierał na kolacje"), super wysportowane ciałko, fajne auto xD
  • Odpowiedz