Wpis z mikrobloga

Muszę wam się do czegoś przyznać...
Wczoraj trochę wszedłem w bikasza :/

W okolicach ath zamieniłem 1,5 BTC na 11,54 BCH (przy cenie bch/btc 0,13).
Po 24h cena wynosi 0,17.
Profit to 30% - 0,5 BTC

@pawlo74: to tylko z zamiarem wyssania kapitału z casha! ()

#bitcoin #bch #kryptowaluty

Kiedy realizować zysk?

  • Teraz 0,17 26.7% (16)
  • Poczekaj do 0,25 10.0% (6)
  • Przekąski do 0,30 8.3% (5)
  • Za casha, pierdol się! #czarnolisto zdrajcę. 55.0% (33)

Oddanych głosów: 60

  • 23
@pawlo74: to tylko z zamiarem wyssania kapitału z casha! ()


@escabor: X #!$%@? D


W ten shit nawet ja nie wchodze, bo mam troche godności, a jedyne co za sobą niesie to zaprzeczenie tego czym BTC miał być, wiec xD.

Tu nawet nie chodzi o zdrade BTC tylko o piorunującą hipokryzje bo spamujesz czat toną gówno obrazków o bcashu a potem kupujesz ten shit. Gardze.
@martwy_kotek: @sharkal:

Zrozumcie zasadniczą różnicę pomiędzy hodlowaniem a użyciem czegoś spekulacyjnie na chwilę. Już kiedyś polecałem parę btc/bch do spekuły.

Co za różnica co to jest? Może i być najgorszy shit scam jak jakieś kabuto, jeżeli można na tym przyrobić to co za problem? Mało tego, wysysając kapitał, gardzisz tym shitem.
Mąki tego, używając shitów w ten sposób jest moralnie zasadne z perspektywy btc. Kosztem takiego bcash zwiększasz wartość btc
Może i być najgorszy shit scam jak jakieś kabuto

Mało tego, wysysając kapitał, gardzisz tym shitem.


@escabor: Do tej pory pokazałeś tylko hipokryzję, teraz pokazujesz skrajny debilizm i niewiedzę. Szanuje na swój sposób @pawlo74 pomimo ze sie nie zgadzam z nim, to ma ogromną wiedzę.
Ty jesteś po prostu głupi.
Jeśli piszesz takie rzeczy o kupowaniu najgorszego shitu jak kabuto to tu mam przydatny link, podrzuć rodzicom, niech wypełnią.
http://www.gdansk.so.gov.pl/wniosek-o-ubezwlasnowolnienie

Spekulując
@martwy_kotek:
Przecież nie pisze żeby to kabuto kupować. Podałem jako przykład największego shita, wiadomo że na nim nie będzie żadnych pomp.
Nieistotne co to za shit, ważne że do spekuły z btc jest dobre, działa i przynosi zyski.

Dla przykładu. Wyraźnie zaznaczam że btc jest pewniejsze, ma duże wzrosty i długoterminowo jest najpewniejsze. Zaznaczam że shity są dobre do handlu krótkoterminowego.

Robię to asekuracyjnie, bo wiem że zawsze znajdzie się jakiś
@Gh0stt:

Jeszcze trzymam. Wyjdę, jak zaburzy się trend wzrostowy. No i btc wysoko stoi...

Możliwe też że za niedługo cena zjedzie na bardzo niski poziom. Jeżeli do kolejnej pompy jest dużo czasu, Jihan może wręcz zaniżać cenę bch jak wcześniej, aby taniej samemu kupić. Przy tak wielkiej akcji z pewnością nie manewrował jedynie cashami z miningu. Nadal przyjmuje zapłatę za Antminery jedynie w bch a wiadomo że będzie chciał je korzystnie