Wpis z mikrobloga

Grał w to ktoś? (Live 18)Ja włączyłem z ea access pełna wersje na 10h i poważnie się zastanawiam czy tego nie wziąć za 79zl jest teraz jeśli posiada ktoś golda.

Oczywiście mam 2k18 które jest całkiem ok, ale Live w tym roku ma to coś, co powoduje, ze chce się w to grać, czuć prosty fun z płynnej gry, wiadomo, ze nie jest to najbardziej realistyczna symulacja, nie ma tylu animacji jak w 2k - również miliarda animacji, których i tak się nie wykorzystuje... No i co ważne gra za każdym razem nie próbuje wyciągnąć karty z portfela na kupno VC jak jest w 2k. Tryb kariery jednym zawodnikiem ponoć tez jest spoko, ale tego jeszcze nie spróbowałem.

Jest otoczka ESPN, animacje i #!$%@?, komentuje Breen i Jeff, komentarz mimo tego jest lepszy w 2k, ale to kwestia dograń i uzupełniania co rok. Komentarz jest poprawny ale bez szału.
Live ma wg mnie ogromna przewagę jeśli chodzi o autentyczne dźwięki hal - w 2k to jest jedno gowno jakieś wyjęte nie wiem skąd, niby podobne, ale nie do końca. W Live jest konkretnie - w Staples słyszysz dźwięki, które słyszysz na meczach Lakers, tak samo w Garden, czy każdej innej hali, pod tym względem jest super.

EA aktualizuje grę na bieżąco, także spokojnie, trenerzy już się pojawili, wszystko jest Ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powtórki tez można przewijać a nie tak jak w 2k.

Ogółem mogę to w sumie polecić jak ktoś chce pograć dla funu, jak ktoś chce symulacje to oczywiście 2k tutaj wygrywa.

Wg mnie Live 18 jest półkę niżej od 2k18, ale jest już dobra baza do zagrożenia pozycji 2k za rok lub dwa, oczywiście, jeśli 2k się w porę nie obudzi i dalej będzie jedynie pazerne na kasę z VC, a Live będzie się rozwijać w takim tempie i nie stanie w miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nbalive #nba2k
  • 2
  • Odpowiedz
@srantus: z tym jest słabo z tego co pamietam tylko zwykły mecz online, jest Ultimate Team tez, nie wiem, czy w trybie dla jednego gracza jest tez jakieś multi
  • Odpowiedz