Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja tak mam że na początku uważałem Suchodolskiego za mendę i prostaka. A po dłuższym zapoznaniu się z historiami Bembena i Majora uważam ze jest całkiem spoko. Sam się burzyłem jak zdzielił Konona z bani. Ale teraz widząc jak mu Konon robi pod górę to trochę mu się nie dziwię...
#kononowicz #suchodolski #filozofia
  • 7
  • Odpowiedz
@kolonko: XD Uświadomcie sobie ludziska, że uważanie któregoś z nich za tego "dobrego", bo "lepszego", to pułapka powierzchownego myślenia, którą sami na siebie zastawiacie i w nią wpadacie. To tak jakby twierdzić, że jedno gówno w stercie gnoju znośniej pachnie, bo tak.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nadwirus: heh nietrafione porównanie. Major tam jest najbardziej ok, stara się jak może... Kiedyś kradł etc a teraz no różnie mu to wychodzi ale jakoś to Kononowicz #!$%@? i grozi dziecku pistoletem czy to maczetą. I myślę że ostatnią osobą do poważnego skrzywdzenia kogoś jest Major... Kononowicz ma takie akcje ze w afekcie mógłby kogoś jebnąć siekierą... za obrazę...

I z gównem to można porównywać jakiś tam Meduzonixów, Rafonixów i Danielixów....
  • Odpowiedz
Major tam jest najbardziej ok, stara się jak może


@kolonko: Stara się jak może? To leń śmierdzący, który mieszka u Krzycha na krzywy ryj i jedyne co robi, to że się umyje i ogoli, ew. coś psznie ugotuje, oczywiście tylko dla siebie. Krzychu nie ma z niego żadnego pożytku, tylko musi wysłuchiwać jego ględzenia, niczym zrzędliwej baby z pms-em, to nie dziwię się, że chce się go pozbyć z chaty.
  • Odpowiedz