Wpis z mikrobloga

2013, Nuneaton, Wielka Brytania, zrobione z ukrycia zdjęcie pracownika magazynu DHL Radosława Kałużnego. Jeszcze dziesięć lat wcześniej, jeden z najlepszych defensywnych pomocników w historii polskiej piłki, zarabiał pół miliona euro rocznie, grając w Bayerze Leverkusen. Rozrzutność w latach świetności, brak pomysłu na siebie po zakończeniu kariery, dwa rozwody, alimenty na dzieci – to wszystko wykończyło go finansowo. Teraz jego tygodniówka to minimalna angielska stawka – 300 funtów. „Traktuję to jako akt męskości. Czasem trzeba odrzucić głębsze ambicje i zrobić wszystko, żeby dzieci miały na chleb” – stwierdzi Mateusz Borek. „Byłem bogaty, byłem biedny – to stany przejściowe” - podsumowuje Kałużny, a dziennikarzom, którzy pytają jak można mu pomóc, odpowiada zirytowany: „Dajcie mi tylko spokój, to najlepsze co możecie dla mnie zrobić. Mam pracę, mam dwie ręce, jestem zdrowy i nic od nikogo nie chce”.
zródło
#historiajednejfotografii #pilkanozna #sport
tera - 2013, Nuneaton, Wielka Brytania, zrobione z ukrycia zdjęcie pracownika magazyn...

źródło: comment_WUrKsNsezYq7ap8Cga1s8KSHLKestous.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@tera: Chyba mało kto wie, że Kałużnego "okradły" dwie byle żony. Rozwody go zrujnowały finansowo, oddał im wszystko co miał. Oczywiście rozwalał kasę na prawo i lewo, ale jako główny powód podawał właśnie makabryczne pod kątem finansowym rozwody.
  • Odpowiedz
Ciężka praca to jest w kopalni a oni po prostu kopią w gałę xD


@terwer358: ty chyba nigdy na prawdziwym treningu nie byłeś xD oni mają dokręconą śrube 6 albo 7 dni w tygodniu od rana do wieczora xD
  • Odpowiedz
@Veezen lewy to lewy. Zarabia wszędzie gdzie się da i inwestuje. Pamiętasz może żeby Kalużny był twarzą Gillette albo Head& Shouldrs. Kolejne pokol uczy się. Zresztą lewy zarabia tyle miesięcznie co Radek w rok. Trudno to przejeść
  • Odpowiedz
@pawel_je i ile by potrenował? Był bankrutem. Po prostu jest bardziej medialny i na siłę został trenerem bo nazwisko itp. złapał się za coaching bo nie miał grosza przy du... Fajki mu się opłacały jak kosztowały u nas 1E :):):)
  • Odpowiedz
@tera: ogolnie to szacun. ze swiecznika spasc na magazyn dhl i sie nie zalamac psychicznie... ja mam dosc swojej gownoroboty, tez na magazynie, a nigdy nie bylem lepiej sytuowany i mam ochote sie eutanazjąć xD
  • Odpowiedz