Wpis z mikrobloga

Ej, w mojej pracce na 20 lasek, aż trzy ma chłopaka/męża Hiszpana. Dlaczego jak baba się interesuje zagranicą, to zawsze to muszą być Hiszpania albo Włochy? Jak się ich pytam, czy Hiszpan to nadczłowiek i spełnienie marzeń to odpowiadają, że to przypadek i prawdziwa miłość. Dlaczego ten przypadek i prawdziwa miłość to nigdy nie jest jakiś, hmm, Bułgar na przykład? Też są ciemni, mają plaże i ciepło. Skąd to się bierze koledzy i koleżanki?

#zwiazki #kiciochpyta #hiszpania #logikarozowychpaskow
Pobierz nickjaknick - Ej, w mojej pracce na 20 lasek, aż trzy ma chłopaka/męża Hiszpana. Dlac...
źródło: comment_cVgi54ifJYHMbr3lj8qGJCRGhzjjO0At.jpg
  • 8
@nickjaknick: bo kobieta traktuje seks i swoje ciało oraz miłość jak walutę... a wiadomo, że dąży się do tego, żeby swój status społeczny podnieść, a nie obniżyć.,.. wyjazd do hiszpanii, włoch itp to wyjazd do lepszego bardziej rozwiniętego miejsca, bułgaria to krok wstecz... taka ukraina...

nie tweirdzę, że nie ma kobiet dla których to czy to bułgar czy opalony Juan Antonio carlos Cortez Alabama Espania nie stanowi różnocy, ale 90% kobiet
@feuer: @nickjaknick: Byłem w Polsce na projekcie z Włochami. Polki śliniły się na ich widok. Takiego festiwalu żenady nie widziałem nigdy. Sporo marzyło o nich jako meżczyźnie do związku. Branie mieli bardzo dobre, zmieniali je jak rękawiczki. Wszyscy Włosi twierdzili że nie chcą zadnej na dłużej. Tylko poużywać i odstawić. Koniec projektu, koniec miłości. Ile złamanych serc widziałem to niezliczę... tylko parę przypadków skończyło się dłuższa znajomością. Sporo z nich
@nickjaknick W sumie też mnie to zastanawia, studiowałam przez kilka lat z różnymi turnusami Erasmusów i akurat Hiszpanie to były w większości takie buce, że aż mnie skręca z żenady, jak sobie przypomnę niektóre ich akcje.