Wpis z mikrobloga

Ludzie wbijcie sobie do tych małych główek w końcu że PO to nie żadne "lewo":

PO:
Polityka gospodarcza - centryzm na prawo
Polityka społeczna - prawo
Światopogląd - centryzm na prawo

PiS:
Polityka gospodarcza - lewo
Polityka społeczna - lewo
Światopogląd - ostro na prawo

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 28
  • Odpowiedz
Oczywiscie ze PO to lewica. Zobacz sobie wzrost administracji, podniesienie podatkow i rozdęty aparat panstwa


@Lord6Infamous: Nie są to cechy charakterystyczne lewicy... Nawet gospodarczo PO było prawicowe- podniesinie VAT, żeby zasypać dziurę po obniżce PiTu to kopia polityki Reagana ("lewactwo" przywróciłoby 40%, jak teraz chce uczynić PiS...). Żadne świadczenia socjalne za PO ani nie zostały podniesione, ani wprowadzone.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: w zasadzie z trudem szukać w Polsce jakiejkolwiek parlamentarnej partii która byłaby lewicowa w każdej z tych trzech kategorii. W historii chyba takiej nie było.
  • Odpowiedz
@Majk_: Dla mnie idealna to:
Polityka gospodarcza - ostro na prawo
Polityka społeczna - prawo
Światopogląd - ostro na lewo

No i mam problem bo nikt takich poglądów w Polsce nie odważy się głosić z powodu kościelnego charakteru społeczeństwa. Nawet SLD lizała pierścionki biskupów.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: JA #!$%@?, ale mi się #!$%@? rzygać chce od tego #!$%@? ignorantów, interesujących się polityką od wczoraj, na temat tego co jest prawicą, czy co jest lewicą, czemu to #!$%@? idioci chcecie na siłę szufladkować., jakie to ma znaczenie czy rząd który nazwiecie prawicowym podniesie podatki, czy rząd który nazwiecie lewicowym podniesie podatki a)te pojęcia są względne, b)określ #!$%@? jakiej skali używasz. Jak nie lubię PO to cały czas nie
  • Odpowiedz