Wpis z mikrobloga

Czesc :-)
Dzien drugi zapisow, do zabawy na chwile obecna zapisalo sie troszke ponad 500 osob.
Zapisy trwaja do jutra, do godziny 23:59.
Niestety, dalej zmagamy sie z problemem nie dochodzacych SMS: obiecuje, ze dzisiaj wieczorem (najpozniej ok 20-21) ten problem rozwiazemy ;-)
Jezeli ktos jeszcze nie otrzymal SMS z kodem - na pewno go otrzyma lub dostanie informacje w jaki sposob mozna sie zweryfikowac inaczej ;-)

Kilka slow na temat wtorkowego losowania.
Wiemy, ze jest duzo kontrowersji w temacie "pola o mnie". W tym roku losowanie bedzie dosyc mocno uwzglednialo to, dzieki czemu osoba, ktora sie postarala i napisala sporo informacji o sobie wylosuje osobe z podobna iloscia informacji. :)

Przypominam i prosze rowniez by kontaktowac sie z nami tylko za pomoca formularza na naszej stronie.
#wykopoczta #wykopocztaorganizacja
  • 22
@b__g a jak wygląda sprawa z warunkowym zaakceptowaniem do zabawy? W sensie jeżeli ktoś zdecyduje że jednak będę mogła wziąć udział, to mam po prostu na bieżąco sprawdzać czy mogę się zapisać, tak?
@b__g: jak nie będę mógł zaakceptować dzisiaj wieczorem SMS'a to ile czasu na to dacie? Czy jak zrobię to jutro/pojutrze to nie będzie problemu?
@chixi: no to cudnie. :-)
Liczę na to jednak, że nie będziesz po nas za dwa krzyczeć jak dostaniesz osobę, która na mirko ma 100 wpisów w okresie 5 lat. :-)