Wpis z mikrobloga

Mirki, jakieś porady na misje z atakiem na konwój w #crossout ?

Ni cholery nie mogę dogonić ciężarówek na odległość strzału a jeśli już to dzieje się to na sekundy przed końcem trasy. Pewnie mam za słabe przyspieszenie ale po co w takim razie misja jest dostępna na samym początku?

#pytanie
  • 23
@Vladimir_Kotkov: przy budowie pojazdu musisz zwrócić uwagę na tonaż samej kabiny i kół(nie jest to ta sama statystyka co maksymalny udźwig i nie wyświetla się w parametrach pojazdu przy budowie) jak wchodzisz na pomarańczowy kolor to zaczynasz tracić przyśpieszenie i ewentualnie prędkość maksymalną. Aby utrzymać prędkość konwoju musisz mieć przynajmniej 4/10 paska w speed i jako tako w acceleration(na screenie widać, że u mnie tego nie ma, bo kiepska konstrukcja)
IKSDELKA - @Vladimir_Kotkov: przy budowie pojazdu musisz zwrócić uwagę na tonaż samej...

źródło: comment_EqUbn0lJY1bpXKKlQplL9XYmEa25ECtA.jpg

Pobierz
@Vladimir_Kotkov: jeszcze jedno, warto robić misje(szczególnie poziom hard, 100% szansy na jakis fioletowy, ale na początku najprawdopodobniej nie bedziesz w stanie ich robic), z normala jest 100% na niebieski, z easy scrapsy(które możesz sprzedać i kupić sobie coś, ewentualnie przerobić na niebieskie i je sprzedawać- to też się opłaca robić w większości przypadków)