Wpis z mikrobloga

Kasia #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 166

Imię: Kasia

Wiek: 28

Miejscowość: Warszawa


Kim jestem

Pracuję w korpo, w ulubionym dziale mirków - HR :)


Wygląd

Szczupła, drobna 163 cm, ciemne włosy, brązowe oczy, podobno ładna.


Zainteresowania

Uwielbiam podróże :) generalnie jestem ciekawa świata i ludzi. Czytam reportaże, oglądam komedie i seriale. Mam kota.


Czego oczekuję?

Zdecydowany, odpowiedzialny i spontaniczny, ale poczucie humoru też jest ważne.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Zależy od pory roku :) w lecie raczej spacer, może jakiś wypad w góry lub nad morze. W zimie pizza, kanapa i przytulanie się :)


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

W przyszlosci dzieci i slub - jak najbardziej. Papierosów nie palę, alkohol pijam sporadycznie.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa
wypoksmieszneobrazki - Kasia #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr...

źródło: comment_FQP6c6MsmqzkvVfk3jqZ7P7cXR3qMsmf.jpg

Pobierz
  • 14
podobno ładna.


@wypok_smieszne_obrazki: > Wiek: 28
raczej wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania

Uwielbiam podróże :) generalnie jestem ciekawa świata i ludzi. Czytam reportaże, oglądam komedie i seriale. Mam kota.


@wypok_smieszne_obrazki: nie łatwiej odpisać- brak?

Czego oczekuję?

Zdecydowany, odpowiedzialny i spontaniczny, ale poczucie humoru też jest ważne.


@wypok_smieszne_obrazki: analogicznie co wyżej- nie wiem?

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Zależy od pory roku
całkiem spoko opis, przypierd!#@cie się kurva!


@onea: jeśli wychodzisz z założenia, że nie ważne co byleby było to spoko xD
Tylko dlaczego to ogłoszenia nadal wisi na portalu dla stulejarzy? xD

Nawet autorka nie zdementowała tego co piszemy.
@Sniezny_Koczkodan:

jeśli wychodzisz z założenia, że nie ważne co byleby było to spoko xD


no nie

ale wracając do tego co napisałeś wyżej

ogólnie całe jest dobre, typowa laska bez zainteresowań


to wiesz pełno ludzi nie ma zainteresowań. Co z tego że ona nie ma zainteresowań? byłem w związku, gdzie dziewczyna zaraziła mnie swoją pasją do tańców towarzyskich i wcale się tym nie interesowałem wcześniej.

załóżmy, że się nie mylisz, może
@onea: no i nadal wisi, więc widocznie nikt nie chce dziewczyn bez zainteresowań.
Imho jeśli ktoś nie ma zainteresowań to po prostu się prześlizguje przez życie i obcowanie z taką osobą jest niewiele warte. Co może wnieść?
Zresztą #!$%@?ć, dziewczyna ma 28 lat i kota, czego nie zrobisz itp. to i tak kot najważniejszy, nawet jak się zeszcza i zesra gdzie tylko może xD