Wpis z mikrobloga

Jestem sam od roku. Nie umiem żyć w samotności. Nie potrafię żyć sam dla siebie. Nic mnie nie cieszy. Czytanie ksiązki, oglądanie filmu. Bez drugiej osoby jakoś nie umiem cieszyć się życiem - muszę do kogoś należeć. Fajnie byłoby żyć sam dla siebie i cieszyć się tym ale w moim wypadku to chyba niemożliwe. Oczywiście w związku jest zajebiście, ale dochodzi do tego ten smutny fakt, że wiem, że jestem uzależniony od drugiej osoby i jak się coś zepsuje to stracę sens życia, bo sam ze soba nie dam rady :|

Jak żyć?..

Samemu źle, a w związku moje sczęście jest uzależnione od dziewczyny..

#gorzkiezale #przegryw #kiciochpyta #pytanie #zwiazki #zycie
  • 10
i co. nauczy mnie zyc i cieszyc sie samotnością?


@coolcooly22: Nie. Dobry psycholog pomoże ci przepracować problemy, które są powodem twojego stanu, a cieszyć się życiem nauczysz się przy okazji.

Myslalem ze to zalezy po prostu od charakteru

Nie. To zależy od miłości własnej. Nie stworzysz zdrowego związku, póki się z tym nie uporasz. Nie jesteś w stanie nikogo uszczęśliwić, jeśli nie jesteś szczęśliwy sam ze sobą.
@konOpusDei:

To zależy od miłości własnej. Nie stworzysz zdrowego związku, póki się z tym nie uporasz


@GoSiulKa:
No nie wiem bo wlasnie jak ja mam dziewczynę i mam dla kogo żyć to od razu mnie też inne rzeczy cieszą. Mam siłę do życia, i załóżmy jak wrócę od niej to z przyjemnością sobie obejrzę film zadowolony czy zagram w grę. A jak robię to sam sobie to nie czuję satysfakcji
@coolcooly22: Necik + alkohol. Jeśli nie pijesz, to siłownia lub jakis inny trening. Co jakis czas roksa lub odloty. Trzymaj się z daleka od dragów i hazardu. Szczególnie jeśli masz powracające stany depresyjne.