Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Akurat z kwestia wody to się zgodzę. Piwko to fanaberia a woda powinna być ogólnodostępna. Jakiś czas temu mieli na Szopenie budować kraniki z wodą do picia, wiadomo coś na ten temat?
  • Odpowiedz
@03lve37912: te ceny nie są europejskie, w Polsce na lotniskach jest patologia najwyższych lotów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ceny są 2x wyższe niż na lotniskach w innych krajach Europy (tak, tej zachodniej!). Powinno to być jakoś regulowane ponieważ te sklepy mają monopol, w dodatku w miejscu gdzie większości produktów nie można wnieść.
  • Odpowiedz
  • 15
@Lapidarny może warto spytać PPL dlaczego ustala tak #!$%@? czynsze a nie sklepikarzy czemu mają drogo. Jakbyś za kiosk 20 mkw musiał płacić pół mln rocznie to tez byś miał wodę po 8 zł.
  • Odpowiedz
Klienci pozwalają, gdyby nie kupowali to by ceny były niższe, a skoro kupują to ceny windują


@dimian: XD nie wiem, ile latasz, ale czasami jedzenie na lotnisku to jedyna opcja - przesiadka przy powrocie z Kamerunu, gdzie jedzenie było podłe a w samolocie typowe mikrofalówkowe gówno podali.
  • Odpowiedz
@inrzynier: Czyli zmuszają nie siłą a sposobem do zakupu jedzenia, spoko.
Nie latam dużo więc nie wiem jak to wygląda, w tym wpisie komentuje jedynie cenę PIWA nie jedzenia.
Czyli jak ktoś ma kasę i ochotę to kupi, jak go nie stać to nie kupi. Im więcej osób nie będzie stać tym niższa cena będzie, wydawało mi się to logiczne więc nie rozumiem co Cie bawi?

@niecierpiecebuli: To ja tu
  • Odpowiedz
  • 13
@03lve37912 skad takie wyobrażenie że to mało dla niemca? To nawet dla nich normalna cena. Oni nie przylatują do Polski by #!$%@? płacić europejskie ceny. Nawet w tranzycie. To nie debile. Ceny są absurdalne i tyle. Oczywiście prawo popytu... by działało gdyby nie było tam monopolu i zakazu wnoszenia swoich napojów i takich tam innych utrudnień. Jest patologicznie i tyle.
  • Odpowiedz
@dimian: to piwo to jest dobry przykład, przecież nie wyobrażasz sobie chyba, że przy cenie piwa 20PLN obiad kosztuje też 20PLN. cena jedzenia na lotnisku jest skandaliczna, wszystkie restauracje to istna zmowa cen - spaghetti za 50PLN to norma, a jak jestem #!$%@? głodny, to się nie zastanawiam czy mnie stać czy nie, tylko muszę coś zjeść przed 9h lotu do Seulu na przykład. ja rozumiem, że ty to masz w
  • Odpowiedz