Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to specyfika tagu, ale przeglądac ogłoszenia w #mirekszukazony zauważyłam, że większość z was chce spędzać czas oglądając film pod kocykiem, większość ogląda topowe seriale i większość czyta Sapkowskiego XD wybaczcie Miśki, ale Sapkowskiego jako ulubionego pisarza może wskazać licealista, który tych książek w życiu przeczytał max 10 z czego to 7 to szkolne lektury. Nie odbieram panu Andrzejowi talentu i umiejętności, bo facet ma lekkie pióro, a saga Wiedźmina to klasyk. Ale jeśli twierdzicie, że interesujecie się oglądaniem seriali (stranger things) i czytaniem książek (Sapkowskiego) to już lepiej napiszcie po prostu, że lubicie grać w czołgi, lepiej to będzie wyglądało. #protip #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 170
@ninakraviz: straszny kał ruszyłaś i widzę że już śmierdzi tu od komentarzy, bo większość nie ogarnęła, że nie przyjebujesz się ani do Wiedźmina, ani do Sapkowskiego, tylko do faktu, że przeczytanie jednej sagi nie czyni człowieka wielce czytelnikiem książek, a oglądanie jednego serialu który jest modny nie czyni kinomaniakiem...

¯\_(ツ)_/¯
@ninakraviz: taka prawda :) i jeszcze myślą, że mają jakieś niesamowite zainteresowania (SAPKOWSKI XD) i oglądają tylko indie - seriale (STRANGER THINGS XD).

I ogólnie, że to dużo lepiej niż iść coś zrobić ciekawego z drugą połówką i są oświeceni przez to.
@ninakraviz: Lubię Wiedźmina jedna z niewielu książek jakie przeczytałem z Polskich chyba najlepsza. Poza tym czytam tylko fantastykę reszta jest po prostu nudna. Po co czytasz kryminały ? lol codziennie się ludzie mordują a kiedy widziałaś ostatnio gościa co kammerlingiem pokonał smoka ? ( Smoczy kamień - Dennis L. McKiernan).
Także fantastyka > inne gatunki -> do czasu aż wymyślą wrota wymiarowe do innych światów gdzie magia lub smoki istnieją ;p
@Zgagulec: no i faceci się dostosowali podając modne rzeczy jako zainteresowania, więc w czym problem? Pisałem że znajomością Tęczy Grawitacji nikogo się nie wyrwie, a o Wiedźminie nawet Ty możesz mieć opinię że hehe Team Triss albo Keira suka XD Marketingowo robią dobrze właśnie, trafiają w szerszy target :P
@Zgagulec: jezu jaka Ty głupia jesteś XD Opisali zainteresowania popularne o których każdy się może wypowiedzieć, tym samym idąc w np 10 dziewczyn które zapytają "no hej, lubisz wiedźmina" a tracąc takie klejnoty jak Ty i Ninka XD Mogą mieć super zainteresowania, ale wpisali przeciętne, bo o nich łatwiej nawiązać konwersacje (sam tak mam w CV z książkami i filmami), to że wpisało się przeciętne, nie znaczy że nie ma się
@Usmiech_Niebios: Cumplu, po pierwsze ja Cię nie wyzywam od głupków (a zapewne powinnam) i od tępaków.Coś takiego wcale nie sprawi że magicznie zaczniesz mieć rację.
Po drugie, dorabiasz sobie niestworzoną historię a przed nosem jest proste wytłumaczenie: przeciętny facet wcale nie ma jakiś super zainteresowań. Przypominam że to pole w formularzu nazywa się 'zainteresowania' a nie 'o czym możemy pogadać na randce'. Bo to, że ktoś interesuje się teorią strun i
@JanuszAndrzejNowak: Dokładnie tak

Jeśli idziesz do baru z kumplami i wiesz, że planujesz wrócić o 23 do domu powiedz swojej dziewczynie, że będziesz dopiero po północy. Więc jak się dowleczesz pod drzwi o tej planowej 23 powiedz, że zerwałeś się wcześniej do domu by spędzić z nią jeszcze trochę czasu zanim się położycie do łóżka. Seksy gwarantowane.


Pamiętajcie. Prawdziwe związki buduje się na kłamstwie i manipulacji a nie #!$%@? na kwiatach
Takie było przesłanie mojego komentarza, ale nie zrozumiałeś chyba.

@Zgagulec: hm

Ale pamiętaj, to różowe paski nie mają zainteresowań, tylko seriale, moda i 50 twarzy greja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No rzeczywiście, żeby tak zinterpretować przesłanie komentarza, musiałbym się bardzo starać.

Ale np pojawiła się mirabelka która lata szybowcami

Nie ta co napisała że chodzi z głową w chmurach i później musiała odkręcać bo jakiś śmieszek napisał
@dlomlo: @KonkeyDong: ale taka prawda, ja nie przeczytałem ani jednej książki o Wieśku a mogę ci powiedzieć że jestem mega fanem bo tak się o nim głośno zrobiło że z samych rozmów innych ludzi czuję jakbym przeczytał wszystko. Do tego gra i takie tam. W ogóle #!$%@? oglądanie seriali i czytanie książek to gówno a nie zainteresowania. To jest coś co każdy człowiek robi w jakimś stopniu.

Taka wymówka na
Koleżanko, przeczytałam w życiu jakieś 1000 książek, włączając w to całego Dostojewskiego w oryginale i większość Noblistów z dziedziny literatury od Knuta Hamsuna i dalej uważam, że Wiesiek to jest gość! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@owl_stretching_time:
W swoim życiu przeczytałem dwie książki. Jedna z nich to 'Ojciec Chrzestny', gdybyś ją przeczytała to wiedziałabyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich
@Usmiech_Niebios: Bardzo się nakręciłeś, a zupełnie niepotrzebnie

Faceci nie mają zainteresowań, a najeżdżają #!$%@? na różowe że one nie majo! Grey nie gorszy od Wiedźmina, paznokcie to sztuka, nie to co stranger things!


Nie napisałam czegoś takiego. Napisałam, że ludzie, ogólnie, zarówno kobiety i mężczyźni nie mają super nieprzeciętnych zainteresowań i dlatego większość mirków napisało w polu 'zainteresowania' (które przypominam że służy do wypisania swoich zainteresowań) o czytaniu wiedźmina i oglądaniu
Zgłoszenia męskiej części wykopu dobitnie pokazują, że mirki również nie zajmują się w wolnym czasie nie wiadomo jak wymyślnymi rzeczami tylko zupełnie przeciętnymi.


@Zgagulec: zgłoszenia pokazują że informują nas o przeciętnych rzeczach. I tu można dywagować czy dlatego że łatwo o nich pogadać (w co wierzę bo sam tak robię) czy bo nie mają innych zainteresowań (co robisz Ty). Ale żeby brak informacji o zajmowaniu się fizyką kwantową dobitnie potwierdzał że