Wpis z mikrobloga

@Lelkomtu: bronią gniazda, bo tatulek jak poczyta raki na takiej grupie, to potem wyciąga taką karuzelę #!$%@? na światło dziennie i potem trzeba stanąć choćby na te 5 sekund twarzą w twarz ze swoim #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Lelkomtu czemu się dziwisz że nie chcą dodawać mężczyzn do grupy skoro większość z nich jakiś zostawił po zrobieniu dziecka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą "madki" to chyba najbardziej ułomny typ człowieka i największy rak jaki można spotkać w internetach
  • Odpowiedz
@Lelkomtu nie wiem w czym problem. Ja sam jestem w grupie na FB gdzie dodawani sa tylko mezczyzni, a prosby od kobiet nie sa akceptowane.

I to jest dobra opcja, jest porzadeczek, konkretne i rzeczowe odpowiedzi, bez zbednego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: Może rozmawiają na tej grupie o takich bardziej intymnych sprawach związanych z macierzyńswem - problemach poporodowych, krwawieniu, laktacji. Wymieniają się dość osobistymi doświadczeniami. W takiej sytuacji rozumiem, że wolą dzielić się tym wyłącznie w gronie kobiet. Inna sprawa, że że facebook to nienajlepsze miejsce na intymne wyznania.
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: 80% postów to sprzedaż/kupno ubranek dla dzieci, wózków, butów, pieluszek, mlek i naklejek na świeżaki, reszta to pytania do jakiej kosmetyczki lub ginekologa pójść i "Hej Kochani, wstawcie tu zdjęcia swoich dzieci" (°°
  • Odpowiedz