Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie NIE polecam firmy SBS który sprzedaje między innymi szkło hartowane do telefonów.

Kupiłem szkło hartowane SBS model TESCREENGLASSHUP10L do telefonu Huawei P10 Lite.
https://www.sbsmobile.store/ita/en/screen-protectors/2444-glass-screen-protector-for-huawei-p10-lite.html

W domu okazało się że szkło nie jest ani wygięte na końcach (ekran telefonu jest zaokrąglony z każdej strony) ani nie jest docięte na tyle żeby kończyło się zaraz przed zaokrągleniem. Napisałem więc do producenta (Włochy) dlaczego sprzedają produkt który kompletnie nie pasuje do tego telefonu. Odpisali że do tego modelu mają inne szkło z zagiętymi końcami. Oczywiście dwa razy droższe.
https://www.sbsmobile.store/ita/en/screen-protectors/2624-4d-glass-screen-protector-for-huawei-p10-lite.html

Postanowiłem napisać do przedstawiciela w Polsce. Oczywiście w pierwszym zdaniu odpisał to co poprzednicy, ze jest inne szkło do tego modelu. A następnie dodał, cytuje:
"W przypadku telefonów z zakrzywionymi ekranami posiadamy w ofercie szkła 4d które są zakrzywione na krawędziach. Niestety z uwagi na cenę często nasi klienci wybierają najtańsze rozwiązania co prowadzi do takich sytuacji."

Rozumiecie? Według tego pana chciałem przycebulić i wybrałem jakiś tańszy model szkła DEDYKOWANY do dokładnie tego modelu telefonu i teraz mam pretensje że nie pasuje. Firma SBS z premedytacją robi takie szkło które nie ma prawa pasować z pan przedstawiciel mi mówi że chciałem przyoszczędzić wybierając tańsze szkło. Nawet mi do głowy nie przyszło, że ktoś może sprzedawać szkło które i tak nie będzie pasowało.

Jeżeli ten koleś nie jest #januszepr to już nie wiem kto nim jest. Gdyby mi odpisał tak jak poprzednicy to nie było by sprawy. Ale koleś mi pisze że to moja wina że kupiłem produkt które nie pasuje do telefonu mimo iż jak byk napisane jest że to właśnie do tego telefonu.

Idę zaraz do sklepu złożyć reklamację.

Podsumowując, nie polecam firmy SBS który sprzedaje między innymi szkła hartowane do telefonów.

#huawei #smartfon #gsm #telefony #czarnypr #januszebiznesu