Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Bydgoszcz jest większa niby łatwiej tam o prace ale nigdy z Torunia do Bydgoszczy bym się nie przeprowadził!!! Znak kilka osób które wolą dojeżdżać z Torunia do Bydgoszczy do pracy niż tam mieszkać na stałe. Toruń to ładne nie za duże nie za małe miasto z bardzo specyficznym klimatem, duży ( jak na wielkość miasta to nawet bardzo duży) uniwersytet, masa turystów. No i przez UMK miasto jest bardzo młode
@i-marszi: To, że Toruń jest bardzo pięknym miastem, z dobrą szkołą, ładnymi zabytkami itd.
Pełno w nim jednak patologii i nie mówię tylko o tym całym Wypokowym Danielu. Ja sam się zdziwiłem ile tam dresów i menelstwa się kręci. Bardzo to kontrastuje z wizerunkiem miasta.
@fortheworld: Bydgoszcz to miasto takie typowo przemysłowe bez takiego nie wiem jak to nazwać " ducha " coś jak Szczecin, Łódź czy Gdynia. Czego by się tam nie zbudowało itd. i tak to będzie takie sztuczne i nienaturalne przykładowo jak by stary rynek w Krakowie ze swoimi atrakcjami, knajpkami i teatrami miał by być porównany z tym niby centrum w Łodzi, kto pochodzi z takiego miasta z duchem ten czuje o