Wpis z mikrobloga

to ujęcie sprawia wrażenie jakby okolica znajdowała się w jakiejś postapokaliptycznej rzeczywistości po wybuchu bomby.


@zavalita: to przez smog krakowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie polecam zostawiac #samochody na dzikim parkingu

@bob9876: ja to nigdy nie umiem zrozumieć mentalności ludzi, którzy wydają kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset tys. zł na samochody, a nie stać ich na wydanie 80zł na bluetootha (do rozmów tel.), albo na 5zł na parking. To jest typowa mentalność janusza xD
  • Odpowiedz
  • 11
Nie polecam zostawiac #samochody na dzikim parkingu

@bob9876: ja to nigdy nie umiem zrozumieć mentalności ludzi, którzy wydają kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset tys. zł na samochody, a nie stać ich na wydanie 80zł na bluetootha (do rozmów tel.), albo na 5zł na parking. To jest typowa mentalność janusza xD

To nie jest jakis drogi samochod, tylko zwykla Honda. Mentalnoscia Janusza nazwalbym raczej : " zoba seba, zaparkowal w krzakach, dawaj, #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 13
@bob9876 Ja #!$%@?ę jaki wykop to jest rak. Gówno ma do rzeczy gdzie zostawiłeś auto - kradzież to kradzież I powinna być piętnowana przy każdej okazji. A na wykopie jak w chlewie: "Hehe 5 PLN mu było szkoda". Jeszcze napiszcie "prywaciarz" i "na biednego nie trafiło" i możecie umierać w spokoju.
  • Odpowiedz
@bob9876: Panie, też tam parkowalem i przy wymianie opon okazało się że w jednym kole nie mam 3 z 5 śrub ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Także ktoś też się odbierał, tylko coś nie pykło. Pomijam fakt że kumplowi z pracy #!$%@? rok temu komplet, tak jak Tobie.
  • Odpowiedz
@yourij: @przeczki: @simperium: @Nastruj: @losiu20: Na szczescie to nie moj samochod, chociaz zostawilem go 5 metrow obok (mam AC, wiec nie bylby to az taki straszny bol). Jednakze parkuja tak dziesiatki innych osob, widac tez nowe samochody warte +150k. Wedlug was kradziez na terenie gminy jest usprawiedliwiona? Cebula na parkingu to jedno (pomijam fakt, ze miasto mogloby zagospodarowac ten teren albo po prostu ustawic szlaban), ale kradziez
  • Odpowiedz
Wedlug was kradziez na terenie gminy jest usprawiedliwiona?


@bob9876: nie ;)
po prostu dyskutowałem sobie czyj to plac i tyle. To część parku ale ten fragment na rekreację się mało nadaje przez tory tramwajowe powyżej. Jak dla mnie to powinien być taki mały "P&R - Dworzec Towarowy" w tym miejscu, uwzględniając miejsce pod estakadą tramwajową. Wjazd już jest, tylko trochę asfaltu wylać, zrobić przy okazję jakiś cywilizowany przejazd rowerowy (trasa rowerowa
  • Odpowiedz