Wpis z mikrobloga

Przestało już to was interesować?


@Andreth: Adrian pozostał Adrianem, a Jarozbaw protesty ma w dupie, bo kundle Błaźniaka go ochronią, więc czym tu się jeszcze interesować? W przyszłym roku wychodzą nowe paszporty...
Ale obrazek to zmien bo tylko osmieszasz protesty przeciwko reformie


@Lord6Infamous: Ekspert od protestów przemówił. Wtedy zadziałało całkiem nieźle.

Anyway - od tych twoich wypocin to serio można zwymiotować :(


@murdoc: To wymiotuj.

Opcja atomowa dla sądownictwa, to jedyna droga do skutecznej dekomunizacji,


@Rekordnaklate110:

Tak, ten pan 'dekomunizuje' 40-letnich sędziów, biedna zindoktrynowana owieczko. Tak jak już 'zdekomunizował' Trybunał Konstytucyjny. (Henryk Cioch - w PZPR do końca).

Nikt ci słonko
Andreth - > Ale obrazek to zmien bo tylko osmieszasz protesty przeciwko reformie

@...

źródło: comment_WXirGRN5K47nhgml9569uZFSk7AVg3LX.jpg

Pobierz
@Andreth: Aha... Czyli uważasz że jak ktoś był w PZPR, nie może pełnić żadnych funkcji w III RP? TO po pierwsze, po drugie cipcia właśnie po to jest reforma sądownictwa, żeby sędziowie NIE byli dyspozycyjni, nie tyle wobec państwa co wobec systemu, i służb specjalnych. Wystarczy troche poczytać sumlińskiego cipciunia
@Andreth: Wcześniej mnie to ruszało ale po pewnym czasie stałem się obojętny. Patriotyzm mi przeszedł, oni wciąż mają duże poparcie społeczeństwa mimo tego co robią. Polacy lubią socjalizm z butem na mordzie.