Wpis z mikrobloga

@kicjow: ja jakoś kupuje chociażby w Zalando i dało się wyrwać kurtkę z przeceny z 800 zł z kuponem -20%, która zbijali cenę na 360 zł. Do tego sporo rzeczy na Allegro, internecie i jestem do przodu na kilka stówek, nie narzekam
@kicjow kiedyś pracowałam w sklepie w jednej z galerii handlowych, i u nas black friday nie było, żadnych info też o tym nie było, przecież nie ma obowiązku aby tego dnia przeceny robić. Nawet nie wiesz ile osób przychodziło i się oburzało, że jak tak można, bo wszędzie jest to i u nas powinien być! Wielu z nich chciało wymusić zniżki :/ ot dygresja jak to czasem wyglada w Polsce..
@kicjow: idź Pan w #!$%@? z tym black friday. Polskie sklepy jebną reklamy wszędzie gdzie się da typu "BLACK FRIDAY?? LOL TO DLA FRAJERÓW, U NAS BLACK #!$%@? MIESIĄC MACIE PROMOCJE" i walną -10%. A to właśnie chodzi o to, żeby to było jednodniowe, bardzo okazjonalne, ale z #!$%@?ęciem, typu -75%. Jak dla mnie to tego "święta" mogłoby nie być, mamy trochę inną kulturę (zakupową również) niż w USA, ale jak