Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: Utwór który do dzisiaj wzbudza we mnie ciarki - i to nie tylko te przyjemne, ale również przerażenia. Jest bardzo epicki i jak się wsłucha w tekst czuć jakby się schodziło coraz niżej w kręgach piekła.

+ najlepszy gitarzysta rytmiczny ever, genialne i różnorodne riffy.
sorek - @Brzytwa_Ockhama: Utwór który do dzisiaj wzbudza we mnie ciarki - i to nie ty...
@Brzytwa_Ockhama: Alive to dla mnie esencja Daft Punk. Znani są może bardziej z popowych kawałków typu Get Lucky, I feel it Coming, czy tanecznego One More Time. Płyta Homework - o ile Around the world, czy Da Funk łatwo wpadają w ucho, Rollin and scratchin zachwyca swoimi niecodziennymi dźwiękami, to Alive niby niepozorne, niby nudne, niby zapętlone dźwięki, ale gdy raz zrozumiesz ten utwór (jego istotę), to będzie Ci się do
Dawidk01 - @Brzytwa_Ockhama: Alive to dla mnie esencja Daft Punk. Znani są może bardz...
@Brzytwa_Ockhama: pierwsza zwrotka przypomina mi rodzinne strony, bo w sumie bohater tej piosenki działał w okolicach mojego rodzinnego domu,

Bez jednego z takich oddziałów prawdopodobnie nie byłoby mnie na świecie, bo zaopatrywali oni moją rodzinną wioskę w żywność zrabowaną z transportów jadących z Niemiec do ZSRR, gdy zaraz po wojnie przyszedł ogromny głód na północnym Mazowszu i całkiem realna była tam śmierć głodowa.
L.....i - @Brzytwa_Ockhama: pierwsza zwrotka przypomina mi rodzinne strony, bo w sumi...