Wpis z mikrobloga

m, jakbym miala po 15 latach przerwy siasc za kierownice, to bym najpierw sobie powtorzyla to wszystko - lacznie z kontrolkami - i pojezdzila z kims po bocznych drogach dla bezpieczenstwa.


@agaja: hehe, ciekawe czy bys zapamietala co oznacza helikopterek
ale serio uwazasz, ze tak trudno zapamietac kilka symboli?( ͡ ͜ʖ ͡)


@agaja: zalezy na jak długo. Jak mi dasz jakiś chiński znaczek i powiesz co on oznacza, to bede pamietal przez 1 dzien, moze tydzien. Potem nie odświeżając wiedzy, zapomne...
@badtek: ja nie chcę się #!$%@?ć (bo może nie we wszystkich autach tak jest), ale chyba najpierw świeci się pomarańczowa kontrolka oleju a dopiero potem czerwona, więc teoria o spotrzegawczości może nie być zbyt spójna.

Chyba że nagła awaria - to zwracam honor
@MercedesBenizPolska: suchajże, jak masz też crv2, podłączałeś ją może kiedyś do kompa? bo bym chciał spróbować samemu usunąć ten błąd. Podejrzewam, że to wypadanie zapłonu (bo jak instalacja przełącza paliwo na gaz, to czasem szarpnie).
wyciągnąć bezpiecznik i się nie będzie świecić


@wojtouchy: a który bezpiecznik? Czy te błędy się gdzieś czasem nie zapisują w pamięci, że trzeba je wykasować? A może wystarczy akumulator odpiąć.
@bolcman: ta kontrolka moze oznaczac wieele rzeczy. Wlasciwie to chyba bez sensu ze jest jedna kontrolka ktora moze oznaczac i uboga i zbyt bogata mieszanke, problemy z katalizatorem, z sonda lambda, z wadliwa cewka itp itd.


@mrowed: ależ ona znaczy jedno: "szykuj kasę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haes82: @rekoj podał niezbyt dokładny przykład.


@eragonn14: no i super. Nie lepiej było zamiast tego idiotyzmu dać ikonkę typu dwa koła zębate i klucz płaski? Przecież to i tak nie oznacza "zajrzyj pod maskę" tylko "jedź do serwisu"...