Wpis z mikrobloga

@bbZ1337 Strach wychodzic na ulice bo ktoś ci fote zrobi. O ile w szmaty mam wyebane to naprawde mnie zastanawia co za tobą przemawia robienie takich zdjec. Przecież ty sie niczym nie różnisz od starych bab w kosciele lub w życiu codziennym co nic nie robia i tylko gadaja co i jak
  • Odpowiedz
@trotyl88TNT:
Zrobił zdjęcie jakiemuś typowi, którego nie da się zidentyfikować, a i tak masz ból dupska, że 'uuu jaki stulejarz robi zdjęcia z przyczajki'. Wiadomka, mógł #!$%@? podejść i powiedzieć, że #!$%@? wygląda, tak #!$%@?, że chciałby mu zrobić zdjęcie xD. Ja #!$%@?ę, piwnica wykopowa głęboka na kilka pięter.
  • Odpowiedz
@bbZ1337 przecież podwinięte nogawki i śmieszne skarpetki to super stylówa. Ale wiadomka, to dla gimbusow, a prawdziwy twardy wykopek tylko przydlugie proste spodnie zachodzące na buty
  • Odpowiedz
@Flypho: Ale kij go boli kto w czym chodzi, lol. Dlatego sens tego zdjęcia jest tako samo #!$%@? jak i jego autor.
"Heee, ubrał się inaczej niż ja, pedał jakiś, czemu nie ma męskich dzwonów, które szurają po ziemi, czemu". Jak w lesie xD
  • Odpowiedz
"Heee, ubrał się inaczej niż ja, pedał jakiś, czemu nie ma męskich dzwonów, które szurają po ziemi, czemu". Jak w lesie xD


@Nidor:
Nie podoba mu się to napisał, że mu się nie podoba. Co w tym 'leśnego'? xD Jak go to obchodzi i sobie napisał to diluj z tym.
  • Odpowiedz
@bbZ1337 za każdym #!$%@? razem. Wrzucasz czyjeś kostki i od razu zlot obrońców prywatności bo się plusiki zgadzajo xd tfu na tych atencjuszy nawet nie ogarneli o co chodzi w poscie
  • Odpowiedz