Wpis z mikrobloga

@anissyrebokka: @hexagonal_nut: jak się troche ujaraliśmy i chcieliśmy z kumplem i jego dziewczyną obejrzeć nowy sezon Black Mirror (4), bo „podobno juz wyszedł”. Kumpel na naszych oczach wpisal w wyszukiwarke netflixową „black” i enter. Załaczył jedyny wynik i oglądamy ujarani. Po tym jak sie skonczyl odcinek, ja pierwszy sie odzywam, że „ej, jakiś poryty ten odcinek był, bez przesłania. Rozumiecie coś?”. Kumpel, że coś przeczuwał ale nie chciał sie odzywać.
@hexagonal_nut: ja nie czytałem żadnej książki autora, a film był dla mnie po prostu #!$%@? i na siłę. Moja dziewczyna, wielka fanka Nesbo była załamana po wyjściu z kina.
Więc film jest beznadziejną adaptacją, ale też po prostu bardzo słabym filmem samym w sobie. Ocena na filmwebie (co z reguły nie jest wyznacznikiem), jest jednak dość prawdziwa.
@matinho10
tak jak pisała @Aerials
Straszna rzecz po prostu. Niewyobrażalna wręcz. Raczej nie wiesz na czym polega dojrzaly związek. 10 lat razem, 5 lat po ślubie, druga różowa lvl4. Tak, zostawię ja po czymś takim. Już lecę. A nieeee czekaj. Już mi sąd zamknęli żeby złożyć pozew rozwodowy. Szlag by to. I co ja teraz zrobię? Jakieś inne rady? :-)