Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@krystian39 te oczy mają być przyklejone do głowy z włóczki, zrobionej na szydełku, a więc bardzo chłonnej powierzchni. Czy taki klej mi tej włóczki nie 'wyżre' czy coś? Włóczka akrylowa plus poliestrowe wypełnienie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Scutacarus no mój niebieski też właśnie mówi że epoxy I nawet ma na stanie. Chyba zrobię test i zobaczymy co będzie. Dzięki!
@krystian39 tu może być problem, klej przeznaczony raczej do powierzchni twardych, potrzebuję czegoś co da radę np na gąbce bo to podobna faktura co włóczkowa głowa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krystian39 w weekend przeprowadzę próbne klejenie tym i epoxy. Muszę mieć 100% pewności że zadziała bo jeśli nie zadziała to będę musiała robić gałkę oczną od nowa a wolę nie :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Scutacarus przekażę buziaka ;) ale nie jest mu przykro bo nie odrzuciłam jego pomysłu tylko chciałam zapytać poglądowo czego używają inne szydełkarki :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JustynaJestem z ebaya, ale można samemu zrobić i to naprawdę bardzo prosto, potrzeba tylko żywicy, wydrukowanego zdjęcia oka I formy - chyba forma będzie największym problemem (myślałam o opakowaniu po tabletkach). Będę na pewno próbować w przyszłości. A i samemu można z tego zrobić safety eyes
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JustynaJestem też pewnie dobre będą tylko będzie problem z doklejeniem zdjęcia tęczówki żeby kleju nie było widać. Można malować ale to już nie takie hop siup
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JustynaJestem pewnie tak, ale wystarczy 1 bąbelek powietrza by zepsuć cały efekt. Aczkolwiek tanie są kaboszony, możnaby spróbować. Tylko drucika już się tak elegancko nie zamontuje, też tylko klej pozostanie. Jakbys kiedyś próbowała to koniecznie daj znać
  • Odpowiedz
@anenya Ja nie raz już przyklejalam różne elementy do włóczkowych maskotek właśnie klejem z pistoletu i wszystko było w porządku :) Trzeba tylko uważać, żeby nie dać go za dużo, żeby nie wylał się poza oko

Jestem bardzo ciekawa Twojego kota :)
  • Odpowiedz