Wpis z mikrobloga

@Grzesio87:
O jaką jakość spasowania chodzi? Bo jedyne do którego ktoś się czepia to @DeafSilence: do drzwi, w standardzie jakich wcześniej nie było. Co myślę, że dobitnie wyjaśnił @anon-anon
Na filmiku nie wiem o co można się przyczepić, otworzyło się. po prostu woda przymarzła - w KAŻDYM aucie tak się stanie jak woda na leci, a i tak tu tragedii nie widziałem. Klamka przymarzła, jednak otworzyła drzwi. Nie domknęły się
@mac_jg: > Może przydałby się test jak silnik odpala na mrozie?( ͡º ͜ʖ͡º)

albo test zasięgu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo porównanie wchodzenia w zakrey samochodów w podobnej cenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzesio87: Proszę bardzo, rób test zasięgu. Uwaga, zasięg zmniejsza się tylko o energię użytą na grzanie, akumulatory nie tracą same z siebie zasięgu pod wpływem temperatury, bo mają ją stale kontrolowaną i utrzymywaną.

To może porównywać mamy jeszcze telefon z Androidem za 1500zł z czajna i Apple za 5k? W końcu jak te same parametry, to po co przepłacać?
Czy może porównamy cenę przejechanego kilometra? Albo bezpieczeństwo podczas wypadku? Ciszę? Przyspieszenie?
@mac_jg: Nie mam sklejanego z 3 passeratti, tylko porównałem je do tesli, która jest podobnej jakości -> jest masa informacji na ten temat w sieci.

Dziwi mnie jedno. Czy Wam ktoś za to płaci, czy faktycznie macie tak już mózgi sprane? Wypowiadacie się na temat wyrobów samochodopodobnych, których nigdyna oczy nie widzieliście, a już nie mówiąc o przejażdżce xD
haha, dobre xD Zawsze tłumaczenia typu "model przedprodukcyjny" albo "jedna z pierwszych sztuk" xD Paserati składane u Mirasa z 3 lepiej wyglądają :D


@Grzesio87: a no i zapomniałem dodać że przejechał tym egzemplarzem ponad 120k km w ponad rok. Ciekawe czy składane Paserati by tyle przejechało w rok bez rozsypania się.
@Grzesio87: twoje posty miałyby jakąkolwiek wartość gdyby faktycznie tak było, ze tylko Tesla ma problemy z jakością. Tymczasem niemiecka jakość wygląda tak:

https://www.youtube.com/watch?v=uk4FbEvt-Ec

https://www.youtube.com/watch?v=rtu5X2xDOyw

http://archiwum.radiozet.pl/Technologia-i-motoryzacja/Krzysztof-Stanowski-i-wadliwa-klasa-E-kontra-Mercedes-Benz-Polska-00032944

Brak spasowania maski, blotnika i drzwi tez widzialem w calkiem nowym BMW prosto z salonu. Ciekawe czemu nie pojawiają się tacy jak ty śmiejący się z BMW?
Takie rzeczy się zdarzają w firmach mających 100 lat doświadczenia na rynku, tym bardziej będą się zdarzać częściej w
@piotrulos: Passerati w Polsce są przekręcane 3 razy i jeżdżą jak złoto. Tesla pewnie poleci na szrot (baterie się wyekspolatują albo coś). Pamiętajcie, że nie ma jeszcze testów naprawdę długodystansowych (10 lat eksploatacji).

@jasonfly: Wersja plastikowa jedynie skrzypi i przy naciskaniu. Kto naciska konsolę środkową podczas normalnej eksploatacji? Gwarantuję Ci, że podczas jazdy jest cisza - tak jeździłem tym modelem.

Zawsze można merca kupić w drewnie ;3 A tamto BWM
@Grzesio87:

Tesla pewnie poleci na szrot (baterie się wyekspolatują albo coś). Pamiętajcie, że nie ma jeszcze testów naprawdę długodystansowych (10 lat eksploatacji).


Produkcja Roadstera od: "March 17, 2008". Do 10 lat zostały 4 miesiące... Więc nie chrzań. Nikt ich na szrot nie wyrzuca, ciągle jeżdżą.. A od tamtego czasu ciągle postęp.
@Grzesio87: baterie według obecnego zużycia mają jakieś 15 lat życia dla przeciętnego Kowalskiego, wychodziło ok miliona kilometrów ale dla tej bezsensownej dyskusji nie będę sprawdzał. Potem najprawdopodobniej powędrują do magazynu energii ale w sumie kto wie, rok temu były inne plany.

Pamiętajcie, że nie ma jeszcze testów naprawdę długodystansowych (10 lat eksploatacji).


Niektóre modele mają już 6 lat więc jeśli cię naprawdę jakość interesuje możesz poszukać informacji na ten temat. Jak