Wpis z mikrobloga

@szpongiel: Wprowadzam w błąd?
Wpłaty za darmo - na zadane pytanie odpowiedziałem zgodnie z prawdą za wpłaty kartą polską karta debetową nie zapłaciłem nic. Gdzie tu wprowadzanie w błąd lub nieprawda?
Sam napisałeś, że wypłaty do równowartości 200 funtów są darmowe. Jak podawałem informację to nie znałem limitu i nie zdarzyło mi się go przekroczyć (z doświadczenia - nie zapłaciłem nic za wypłaty).
@Hamalesn zapomniałeś tylko dodać, że twoją kartą i z jakiego banku.
To nie zależy od Revoluta, ktoś przeczyta twoją radę. Wpłaci inną kartą niż twoja i się zdziwi.

Wypłaty też tak napisałeś jakby zawsze i dowolna kwota była free. Kumam, że nie wiedziałeś - spoko. Przekroczyć ~1000 cebulionów jest niespecjalnie trudno podczas wyjazdu za granicę. A tak, wiedząc o prowizji, można preferować płatności kartą zamiast bankomatu niż myśleć, że na jedno wyjdzie.
@rowerek0000 raczej kartą ale pewną odpowiedź da Ci tylko twój bank.
Przelew w $ to najczęściej przelew SWIFT. Zazwyczaj banki na tym golą ale sprawdź u siebie.

Sprawdziłem wczoraj doładowania polską kartą debetową w PLN i nic nie doliczyło. Z kartami prepaid i kredytowymi bywa gorzej.
@rowerek0000 próbowało, czyli te USD to nie kartą tylko przelewem chciałeś wrzucić do Revoluta, tak?
Jeśli teraz masz PLN na Revolucie, to po prostu robisz przelew na konto bankowe w USD. Możesz przewalutować najpierw, a potem przelać już USD. Tylko przewalutowanie lepiej w ciągu tygodnia roboczego robić, gdy czynna jest giełda Forex (lepsze kursy).
Nie do końca wiem o co pytasz z tym trybem, chodzi Ci o o to czy przelew ekspresowy