Wpis z mikrobloga

##!$%@? #zalesie #samochody

Kurde mircy ale mi źle. Wpadłem dziś rano do rowu. Warunki na drodze fatalne, nieodmiecione, nieposypane, śnieg nawala i pomimo, nowiutkich zimówek, powolnej jazdy jak mnie pociągało na zakręcie to się w fosie zatrzymałem (rów głęboki). W konsekwencji zderzak, chłodnica rozwalone (inne elementy też ale nawet nie wiem jak się nazywają, nie znam się). Teraz czekam na mechanika i smucę się oraz zastanawiam czy zrobiłem wszystko jak należy by uniknąć tego zdarzenia. Ehhhh :/
  • 4
@pawliuczenko "letni" styl jazdy + przecenianie zimowek + brak/niewlasciwa reakcja na poslizg? O tyle dobrze, ze to tylko "plastiki'. Bywa.
Ps jesli to nowe zimowki, to pewnie jeszcze z tymi gumowymi kolcami. Podobo one mocno psuja osiagi opony
@totalski: czy ja wiem czy letni, na dwójce podchodziłem do zakrętu, bardzo wolno jechałem, szczerze powiedziawszy nawet nie wiem jak to się stało, pewnie popełniłem jakiś błąd ale nie mam pojęcia gdzie, jak poślizgło to już było po ptokach. No nie tylko plastiki chłodnice też poszły i rurki od klimy i taki metalowy element (wzmocnienie jakieś chyba).