Wpis z mikrobloga

@dziad-: Byłem w tej sytuacji jakiś czas temu. 10 miesięcy, każdy miesiąc z profitem, wszystko opłacone, wiek <25.
Praktycznie przez kilka tygodni odwiedziłem wszystkie banki, które oferują cokolwiek dla firm młodszych niż rok.

Jedynie eurobank zaproponował jakieś środki, ale kredyt na osobę fizyczną, a nie firmę.

Żaden Nest, Idea, ING, Mbank nie chciał się podjąć bez żyranta albo zabezpieczenia na nieruchomości.

Ewentualnie możesz szukać czegoś dla start-upów.
@dziad-: no to odpowiedź prosta - z żyrantami praktycznie każdy bank, bez żyrantów - żaden. To jest podsumowanie tego co wyżej napisaliśmy. Czego tutaj nie rozumiesz? Gdzie ktoś pisał Ci o ilości żyrantów czy rady życiowe?

Masz konkretne pytanie - jest konkretna odpowiedź, a że Ci się ona nie podoba to zwyzywałeś odpowiadających. No gratuluję, obraź się na cały świat, za to że żaden bank nie będzie chciał udzielić takiego kredytu
@dziad-: w mbanku po 2 miesiach z wplywem na poziomie 16k brutto miesiecznie juz moge wziac kredyt. prywatnie mialem kilka kredytow wczesniej u nich i mam dobry bik score niewiem czy to ma znaczenie