Wpis z mikrobloga

Od bohatera do... czyli jak prawdziwi Polacy zachowują się wobec innych obywateli Polski

W ostatnim pojedynku, w maju podczas gali na PGE Narodowym, Chalidow pokonał jednogłośnie na punkty Borysa Mańkowskiego (19-6, 3 KO, 7 SUB), ale po walce został wygwizdany przez część fanów.

- Jest teraz taka sytuacja w Europie związana z antyislamskimi nastrojami. I okazało się, że na trybunach było kilka tysięcy kibiców piłkarskich - stwierdził Chalidow.

- Czy z Legii? - dopytał dziennikarz.

- Tak. Oni kojarzą się z ruchem narodowców. Umówili się, że niezależnie od tego, co stanie się w oktagonie, będą na mnie gwizdać. Nie wiedziałem o tym przed pojedynkiem. Podczas gali było 56 tysięcy widzów, większość była do mnie pozytywnie nastawiona, ale po walce większość z nich już wyszła. Na Facebooku, gdzie podziękowałem kibicom za wsparcie po walce, dostałem takie wyrazy poparcia, jakich nigdy wcześniej nie dostałem - odparł Mamed.

#mma #chalidow #legia #sport #neuropa #4konserwy

http://eurosport.interia.pl/mma/news-mamed-chalidow-nieszybko-wroci-do-klatki-mma-wojownik-zabral,nId,2471769#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • 1