Wpis z mikrobloga

@Nerlo: jedynkę już przeszłam, więc głupio byłoby dwójkę pominąć
@zolwixx: no jedynka mi się bardzo podobała, mimo że system walki jest dość nużący i strasznie mnie drażniło bieganie po bagnach i użeranie się z utopcami i bloedzuigerami. niestety dla mnie wchodzi w grę opcja przejścia dwójki na szybko, bo ja jestem z tych zjebów, którzy przejmują się acziwkami i muszą mieć 100% :(
  • Odpowiedz
@Nerlo: Te gównogierki, które rozdawali kiedyś za darmo będę musiał pousuwać z konta, bo w zasadzie mi tylko utrudniają przeglądanie, a nie lubię bawić się w kategorie i wszystko mam w głównej. Szkoda, że nie można ich odsprzedawać lub nawet za darmo pooddawać.
  • Odpowiedz
@zolwixx: SPOILER ( ) Na detmarszu trzeba przejść jeszcze ;D Czyli jak Cię zabiją to usuwa zapis gry i zaczynasz od nowa ((oo))
  • Odpowiedz
@Nerlo: no dobra dobra, komu się chce? ja probowalem, mówili że w prologu nic mnie nie zabije. nom... druga walka, jeb. a 15 minut poświęciłem na chodzenie po koszarach.
  • Odpowiedz
@good_excuse: zrób speedrun dla fabuły, ja niestety szybko olałem W2 mimo że ma parę smaczków, które zacząłem odkrywać przy drugim przechodzeniu, ale skończyłem na początku 1 aktu.

Prolog za to mogę przechodzić w kółko, bardzo mi się podoba.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: w witnessa chcę pograć, ale czytałam opinie, że później się trochę nuży, a zagadki są dość powtarzalne. abzu na szczęście jest krótkie, więc myślę, że niedługo pójdzie. z deusem jest tak, że mam wszystkie części, więc musiałabym zacząć od początku... a ori mnie bardzo korci, jest śliczny, ale boję się, że się będę #!$%@?ć, bo platformówki to nie do końca mój klimat. lubię je, za gówniaka grałam godzina w jazz
  • Odpowiedz