Wpis z mikrobloga

Mireczki, co lepiej sprząta?

V5, czyli dwie szczotki boczne i duża siła ssania (600Pa)?

czy

V7, jedna szczotka boczna, turboszczotka i mniejsza siła ssania (400Pa)?
W przypadku v7, jak działa sterowanie telefonem z androidem?

Małe mieszkanie w bloku, brak dywanów (tylko wykładzina), brak zwierząt.

Najchętniej to kupił bym x5 ze względu na uniwersalność... Ale nie ma go w eu magazynie, a na tym mi zależy.

Nie piszcie że późno bo dobre cebuladeals było na te odkurzacze. Pomysł narodził się wczoraj o 23:00, miały być głośniki do auta ale nie wypaliło...

#ilife #sprzatanie #gearbest
  • 8
@misiek735: mam V7 i jestem bardzo zadowolony, jest kot, więc większe wyzwanie
W apce właśnie można zwiększyć moc ssania, a samo sterowanie jest jak z pilota. Właściwie jedyne dodatki to ustawianie mocy, czasu trwania odkurzania i pogląd na poziom naładowania.
@danielemilka pomysł upadł, nic ciekawego nie znalazłem więc stwierdziłem że nie ma sensu. Poza tym lepiej uzbierać i kupić xiaomi, ze względu na precyzję i oszczędność czasu sprzątania, więc temat odpuściłem na następny rok
@misiek735 skoro to ma byc tylko oszczednosc czasu po co dwa razy przeplacac, bedzie pracowal jak nie ma nas w domu :-) poczekam na jakies kupony z gearbest, w końcu coś powinno się pojawić. Jest filmik na youtube gdzie widać że V7s lepiej sobie radzi niż xaomi.
@danielemilka ja rozumiem, ale zwróć uwage na to w jaki sposób te urządzenia pracują. Xiaomi ma laser więc jeździ z sensem, a ilife w zależności gdzie się odbije tam pojedzie. Wiadomo że ilife ma jakiś tam algorytm jazdy kilku sekund przy ścianie, ale nadal nie jest to rozwiązanie które mi się w pełni podoba. Wiem, bo różowa ma ilife x5 którego sam kupiłem, i wiem jak to urządzenie się zachowuje. Odnośnie testów