Wpis z mikrobloga

Siema.
Jak pewnie zauważyliście mój kanał Najlepshoty spadł z rowerka.
Dostałem trzecie ostrzeżenie i co za tym idzie mój kanał został usunięty.
Pół roku wrzucania filmów - ponad 1000(!) shotów na kanale i 2 miesiące streszczeń - wszystko poszło na marne.
Razem z kanałem w #!$%@? poszły też wszystkie archiwalne shoty. Na szczęście nie usuwałem ich z dysku.
Obecnie toczę batalię z YouTubem o przywrócenie kanału, ale szansa jest mniejsza niż wygrana w totka.
Co dalej? Jeśli YouTube się nie ugnie, założę nowy kanał. Na nim będę wrzucał nowe shoty, ale nie tylko.
Wpadłem na pomysł, że przysiądę na kilka wieczorów do nowego kanału i przez kilka dni w godzinach popołudniowych i wieczornych na kanał będą wjeżdżały przykładowo co 1-2h archiwalne shoty. Ale nie jakieś popierdółki tylko takie, że będziecie z mamą, babcią i sąsiadem siadać wieczorem przed kompem i czekać na nowy reupload.
Ogólnie w odbudowie kanału będę potrzebował waszej pomocy, jeszcze większej niż przy poprzednim kanale.
Odpowiadając z góry na pytanie za co poleciał kanał:
1 ostrzeżenie - #!$%@? Arsena - tak na dwa razy słuszny, ale jakoś się z tym pogodziłem
2 ostrzeżenie - Daniel trzaskający drzwiami przed Gochą - za przemoc - totalna głupota.
3 ostrzeżenie - Bystrzak podpalający kołdrę Tajfuna - nie wiadomo za jaki punkt regulaminu, bo YT mnie nie poinformował - kolejny idiotyzm.

Ogólnie filmy po prostu ktoś mi pozgłaszał, bany poszły z automatu, a YouTube nie ma zamiaru rozpatrzeć mi jakiegokolwiek z odwołań.

Pod moim tagiem #kulpiotrstreszczenia będę pisał na bieżąco jak wyglądają sprawy z kanałem. Dodam też tutaj link do nowego kanału, gdy będę miał 100% pewności, że starego kanału nie da się odzyskać.

Stay tuned, obserwujcie w/w tag i czekajcie na info.

#danielmagical #patostreamy #kulpiotrstreszczenia #rafonix #polskiyoutube #youtube #lysystream #loboda #stream
  • 28
@kulpiotr: może sam grubas Ci pomoże z nowym kanałe, w końcu robiłeś mu ogromną reklamę, poświęcałeś swój czas na to.. :) ale wątpie, że to zrobi, ten knur :)