Wpis z mikrobloga

Zgasł mi ekran w monitorze, komputer ucichł, kontrolka zasilania swieci. Po chwili dociera delikatny acz sugestywny zapach spalenizny
Co może być przyczyną?
Otwieram obudowę i widzę to (pic rel)

No i pytanie: czy to na 100% karta graficzna (gtx 980 gigabyte)? Zakupiona 8.12.2015 na firmę jako składowa zestawu przez neta. Jest szansa na zrobienie tego na gwarancji? Na stronie gigabyte jest napisane, ze na karty graficzne jest 3 lata gwarancji od daty produkcji. Zgłaszać sprawę sprzedawcy czy uderzać do producenta? Supier piątek #!$%@?!

#komputery #pc #geforce
Pobierz e-satan - Zgasł mi ekran w monitorze, komputer ucichł, kontrolka zasilania swieci. Po...
źródło: comment_W3mVDMVvLmYmhBIwhb40YP3Yz8DXO7Bh.jpg
  • 14
@e-satan: Karta ostro wypalona - do wymiany, powinni uznać na gwarancji ale dobrze ją oczyść przed wysyłką z tego kurzu! Jak masz przełącz się na zintegrowaną i jakość przeżyjesz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Solitary_Man: niby tak, ale niektórzy producenci sprzętu nie maja rozgraniczenia firma/osoba fizyczna. Na stronie gigabyte tez nie znalazłem info o krótszej gwarancji przy zakupie na dg. Jakieś pro tipy żeby potwierdzić diagnozę czy szykować pogrzeb geforcowi?
@dymek_: sprzedawca sprawdzi sobie, że wystawił fv więc nie ma sensu bawić się w zagubiony paragon. Tak czy siak zgłoszę sprzedawcy rano problem, zobaczymy jak to się potoczy.

pytanko z innej beczki. karty graficzne się naprawia jakoś czy raczej wyrzuca? :D

@Solitary_Man: