Wpis z mikrobloga

@Damage_Controler: a co niby z dupy? Lepszy to pojęcie bardzo względne. Dla ciebie lepszy znaczy więcej ram, lepsze gpu itd. a dla innego lepszy znaczył ładniejszy i mający macos. co jakiś wpis o apple to trafiąją się takie typy jak ty i zaczynają swoje #!$%@?
@Damage_Controler: musisz się nauczyć czytać ze zrozumieniem:

Lepszy to pojęcie bardzo względne. Dla ciebie lepszy znaczy więcej ram, lepsze gpu itd. a dla innego lepszy znaczył ładniejszy i mający macos


Teraz ty ty mnie próbujesz przekonać , że lenovo to jest najpiękniejszy :) To, że coś jest ładne bądź nie to subiektywne odczucie.

Bądź sobie fanbojem


co to w ogóle za tekst... 10 lat masz?
@Niestabilny: Nie, dla mnie nie jest najładniejszy. Ja bym wolał coś klasycznego. Ale gdybym był w jakiejś komisji oceniającej wygląd, to nie postawiłbym na klasykę, czyli np. Della XPS, Lenovo na drugim miejscu a na pierwszym może HP Spectre.

Jak nie potrafisz być obiektywny, to Apple jest właśnie dla ciebie. Ja potrafię. Co innego kupować dla siebie i powiedzieć: ok, nie jest najlepszy, ale chciałem, więc mam, a co innego wmawiać
Nie, dla mnie nie jest najładniejszy. Ja bym wolał coś klasycznego.


@Damage_Controler: i o to chodzi :) Niech każdy kupuje co chce :)
Ja jestem obiektywny. Mam w domu zarówno sprzęty od apple i od lenovo, samsunga.
Nie wydaje ci się dziwne , że nikt nie ma bólu dupy o takiego Microsoft Surface za 15k a ma problem z Macbookiem za te same pieniądze?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damage_Controler: nie rób #!$%@? z logiki. Czy ja gdzieś napisałem jakieś peany na temat sprzętu Apple? Napisałem ino tyle , że to czy coś jest lepsze, ładniejsze to indywidualna sprawa. Czy napisałem, że lenovo który pokazałeś jest #!$%@?? Tez nie. Pytam zatem w którym miejscu mojej wypowiedzi nie jestem obiektywny?