Wpis z mikrobloga

Dlaczego nikt nie wymyślił języka pisanego, który uwzględniał by tonacje głosu..
Gdy coś piszemy, to są takie miejsca, gdzie dane słowo wypowiedzielibyśmy z inną tonacją, co nadałoby sens zdaniu, które może się wydawać go nie mieć..

Zauważyłem właśnie taki brak i chciałem wstawić znak.
tak jak wykrzyknik np. Oznacza że krzyczysz, że drzesz mordę, że chcesz zwrócić uwagę. W stylu, Zostaw! ten wodorowy opiekacz do chleba, bo jestem potężnym magiem.. param się hierbolityczną magią z eteru czarnej materii.
Natychmiast zaprzestań swoich działań, bo zetnę cię w pień, i porażę swoją potęgą.. zostaniesz ukorzony i zmieciony w pył. będziesz wił się niczym ten wonsz.. ten wijący się wonsz na kamieniu i czerpiąc ostatnie chałsty azotu, przestanieć istnieć. Przeniknę cię falami antygamma, gdzie w ostaniej sekundzie egzystencji będziesz w stanie zobaczyć promienie rentgenowskie i poczuć czarną materię. Tak śpiewaj sobie śpiewaj bo tylko to Ci pozostało...

Take me down to the paradise city where the sun is blue, and girls are pretty.
Take me down to the paradise city where the sun is blue, and girls are pretty.
Take me down to the paradise city where the sun is blue, and girls are pretty.


#xdcontent #xd #jezykiobce #deformacja #wypalaniekauczukujakoskutecznysposobnarybikipodwanna #piciertecizwieszkapotencje #lizaniebetonupowodujeraka #heheszki?