Wpis z mikrobloga

Miasteczko "gorka", czas calej akcji okolo 25 minut. Gdzie dwoch sie bije, trzeci korzysta, tym trzecim bylem ja, full Gear vs random z magnumem, wyczekalem cala akcje na spokoju chociaz serce za kazdym strzalem oddanym przez ta dwojke bilo coraz szybciej, randomik zabil fulla, patrze lootuje go, podbiegam z naladowanym sporterem laduje 5 kul w niego, zbieram co sie przyda (SVD +ump) nie minelo 5 minut w srodku miasteczka masakryczna strzelanina, svd naszykowane, bojka 4vs2, mysle poczekam na sniper hillu, akcja przemienia sie w 3vs2,ta dwojka wycofuje swoj atak, ogien zaporowym, ja postanawiam dolaczyc sie i mierze w typa ktory wycofuje, niestety pod wplywem emocji zapomnialem zmienic odleglosciomierz ktory byl naszykowany na 300metrow, do typa mialem maks 50.. Dwa strzaly niecelne, dwojka wycofujacych namierzyla mnie, wyciagam UMP celuje do typa obiegajacego z lewej strony wale w niego seria, 2 trafione, lecz z prawej 3 trafione we mnie. Unconcious. Jesli ktos mi powie ze #dayz to szit to jest chyba niespelna rozumu lub nie potrafi grac w ta epicka giereczke. Takich wymian jakich dzisiaj doswiadczylem nie mialem w #pubg nigdy, a dodam ze mam ponad 400h przegrane. #steam
  • 7
@Refusek dlatego, pomimo wielu niedociagniec, zadna inna gra nie da tyle frajdy z grania. No ale jak tu czytam ze ludzie padaja z glodu to rece opadaja, tacy glownie krytykuja ta gre. Mi tam dzisiaj puls #!$%@? ponad norme na tej akcji :D polecam. Btw do samej nauki gry polecam stream rodaka, lecz prowadzi lajwa w jezyku angielskim na twitchu nick Toperec tv. Mega ziomeczek
@Techies: Nie. W pubgu nie ma takich emocji jak w DayZ. Akcji jest więcej, ale przez to, że jest więcej to też powszednieje. A co do DayZ, to jeśli grasz tylko na pełnych serwerach to wciągu 3-4 godzin masz takich akcji kilka, ale musisz grać na pełnych prywatnych serwerach. Gdzie loot trzeba zbierać normalnie, a nie skakaniem po serwerach. Wtedy ludzie przemieszczają się po mapie za lootem, a nie siedzą po
vdr - @Techies: Nie. W pubgu nie ma takich emocji jak w DayZ. Akcji jest więcej, ale ...