Wpis z mikrobloga

  • 52
@short_na_kakao: p0lacka katolicka mentalnosc. Nie ma sie czemu dziwic dla czego polacy pracuja za 600 euro msc. 'Nie interesuj sie p0laczku na czym dobrobili sie bogacze, bo to grzech. Pracuj za miske ryzu, to jest praca dla ciebie'
  • Odpowiedz
  • 26
Wlasnie dlatego p0lacy sa niewolikami na 600 euro, bo biedaczki klepia po plecach bogaczy i za nimi obstaja. Nie mozna dowiedziec sie czym zajmuje die bogaty sasiad, to scisle chrobiona tajemnica zebys przypadkiem niepodchal sie do koryta biedaku. Na zachodzie zapytasz na ulicy czlowieka czym sie zajmuje, odpowie z usmiechem i jeszcze wkreci cie do biznesu. W cebulandi zapytasz bogacza na czym sie dorobil, skad ma pieniadze warknie na ciebie ze zloscia
  • Odpowiedz
@p0melo kurde ja mam znajomego który rejestruje w urzędach puste spółki akcyjne i je sprzedaje, do tego kupuje hurtowo odzież z Bangladeszu do wynajętego magazynu na Słowacji i ktoś mu ogarnia sprzedaż. Zmierzam do tego istnieją takie formy zarabiania pieniędzy o których istnieniu większość ludzi nawet nie ma pojęcia. Być może twój znajomy trafił na podobną niszę.
  • Odpowiedz
bogaczy


@p0melo: bogacz bo kupił sobie mustanga? No proszę cię.

Wlasnie dlatego p0lacy sa niewolikami na 600 euro


@p0melo: mam kapkę więcej. A pochwal się niewolniku polaczku ile ty zarabiasz, że dupa Cię boli o zarobki sąsiada.

Na zachodzie zapytasz na ulicy czlowieka czym sie zajmuje, odpowie z usmiechem i jeszcze wkreci cie do biznesu.


@p0melo: tak jest, oczywiście. Chyba nigdy nie byłeś na zachodzie.
  • Odpowiedz
@p0melo:
Sedzia pyta oskarzonego:
- Skad Pan mial Mustanga?
- Sprzedałem Mercedesa i troche dolozylem
- Skad Pan mial Mercedesa?
- Sprzedałem Poloneza i troche dolozylem
- A skad Pan mial Poloneza?
- Sprzedałem motor i troche dolozylem.
- A skad Pan mial motor?
- Sprzedałem rower i troche dolozylem.
- A skad Pan mial rower.
- O przepraszam, rower to ja juz odsiedzialem.
  • Odpowiedz
@p0melo: Naucz się czytać. Każdy ci piszę żebyś po prostu najpierw podszedł i zagadał a ty masz czelność innych wyzywać i im umniejszać ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie z nimi jest problem tylko z twoim podejściem.
A w ogóle to odpuść sobie ten portal, bo my takich ludzi z kompleksami nie potrzebujemy.
Jesteś tym kim walczysz i to jest najśmieszniejsze.
Dlatego proszę tutaj więcej bez hipokryzji
  • Odpowiedz
  • 2
@Arriva: Sam bym na ten genialny pomysl nie vwpadl. Jak sobie wyobrazasz podchodze do nieznajomego goscia i mowie: 'o jaki fajny samochodzik, a skad na to pieniazki miales?' Chlop przywalilby mi z piesci. Interesuje mnie statystyka, nie pojedyncze osoby, czy jest jakis sposob na sprawdzenie czym zajmuja sie ludzie mieszkajacy w bogatych dzielnicach
  • Odpowiedz
@p0melo mam kumpla, turbodebila. Jego brat w latach 90/00 ogarnął transport dywanów z chin do PL. W okolicach milenium chyba połowa Polski miała dywany od nich. Ten mój kumpel został wciągnięty jak przedstawiciel (współwłaściciel) i podpisywał jakieś umowy z hurtowniami. W końcu biznes im upadł, ale cały możliwy zysk przedsiębiorczy brat inwestował w ziemię i stawiał tam magazyny pod wynajem. Kumpel turbodebil od 20 lat nic nie robi, chatę i samochody ma
  • Odpowiedz