Wpis z mikrobloga

Wykop.pl

Weźmy pierwszy lepszy wpis z gorących. Zobaczmy komentarze. Nie da się tego czytać, bo połowa z nich to "wołaj" albo "taktyk". Użytkownicy wykopu nie potrafią korzystać np. z ulubionych. To jest niestety fakt i trzeba się z tym pogodzić. Jesteśmy ułomni.

A teraz wyobraźmy sobie wykop z funkcją wołania. Komentarzy dużo mniej, ale bardziej treściwe. Już nawet zrobiłem design frontendu.

#moderacjacontent #wykop #programowanie #niewiemjaktootagowac

Przy okazji wołam syfiaczy, którzy chcą być wołani i pewnie bardzo by się ucieszyli z takiej funkcjonalności.

@antipathia: @Jakwchlewie: @smetan1: @k8lin: @V3NOM: @EneeM: @mlynsey: @Kitaz: @strusmig: @wyindywidualizowanyentuzjasta: @wisnia6666: @osoi: @SpoconyKocur: @luxresh: @dimian: @Veridical: @szatniarz01: @maxoutday: @Poemat: @lubie_cycki: @Twitcher: @pieczywowewiadrze: @Plecakofil: @januszrak: @ililmil: @LetMeCaptureIt: @Mars_boy: @paverell: @EloBaza: @Kollo: @Pablo_Pablito_Santo_Subito: @leesiuu: @edek_wladca_kredek: @butter_ego: @jasiooo93: @Pan-Zly: @Czerczil: @panbaton: @SanFable: @Funky666: @Stixer: @Bialy_Mis: @cefalotos: @LastSeason: @LubieArbuzy: @Miscellaneous: @cius: @gugsoon: @mateelv: @rainhor: @adam176: @ruthless: @kaydan: @schizma: @Ryzu17: @tenmatei: @Dzieciok: @Matril: @Gremo: @bT4tgL: @Delfin17: @szafura: @s3kawka: @kendi: @Maglite:
Pobierz hipodrom - Wykop.pl

Weźmy pierwszy lepszy wpis z gorących. Zobaczmy komentarze. Ni...
źródło: comment_VKwwAOCOQ5KEj3PNatQUhH2YNLvFBb9x.jpg
  • 99
@hipodrom: nie interesuje mnie dodanie do ulubionych bo chce być zawołany jak sytuacja się rozwinie. Nie będę się przedzierać znowu przez cały wpis bo autor równie dobrze i równie często robi osobny wpis i woła zainteresowanych. Czasami woła plusujących a czasami nie. Wyjmij kija z dupy i nie wołaj mnie na daremnie.

Ale fakt taka funkcjonalność byłaby przydatna i dla autorów i dla zainteresowanych.