Wpis z mikrobloga

  • 451
Mirki, zaraz się popłaczę. Tak dałam ciała. Zaprosili mnie na nagranie do reklamy, już wszystko ugadane, od pieniędzy po strój. Dostałam adres itd. I nie uwierzycie. Pomyliłam miasta. ()
Jak można być taką idiotką i przyżydzić na necie by się nie upewnić że to w Warszawie a nie we Wrocławiu. Jestem wściekła...
Tak oto jestem w stolicy Dolnego Śląska i... I co tu można robić poza cudnym zoo i uroczym rynkiem? Jeszcze do tego od rana.

#wroclaw #logikarozowychpaskow #gownowpis #pytanie #dolnyslask #dziendobry
  • 77
  • Odpowiedz
To niekoniecznie musi być zarzutka. Każdy z nas #!$%@?ł w życiu coś, przez co łapiemy się za głowę, za każdym razem, gdy owy fakt staje nam przed oczami. Jednak nie każdy z nas jest na tyle głupi/naiwny by mówić o tym publicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eutanazja bądź pewna, że w tej agencji reklamowej będą o tobie krążyć legendy... "Ej, a pamiętacie tę łaskę, która miała być u nas w reklamie i jej się miasta #!$%@?ły?"
  • Odpowiedz
@Eutanazja: Zdarza się, kiedyś wybierałem się na pole namiotowe i pakując namiot nie sprawdziłem czy w środku wszystko jest. Jak dojechałem na miejsce to okazało się, że w torbie jest tylko tropik XD Od tego czasu sprawdzam wszystko po kilka razy ;)
  • Odpowiedz