Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest mi cholernie smutno...
Od około 3 miesiący mój facet nie powiedział do mnie "kocham cię"... Dziwi się że podejrzewam go o jakieś romanse... Ale co innego mam myśleć? Boję się, że to koniec...

Do tego zaczynam się zastanawiać czy nie jestem borderline... Choruje na depresję i do tego jestem DDA i wiem że ciężko się ze mną żyje... Ale czy nie zasługuje na szczęście? Długi czas już uważałam że nie chce ślubu i dzieci... Teraz marzę tylko o pierscionku a wiem, że nigdy nie będzie mi to dane bo każdy związek musi się #!$%@?... W ciągu 10 lat byłam w 7 związkach, jedne dłuższe (5 lat) inne krótsze (3 miesiące) więc teraz znów czekam tylko na koniec... Tak bardzo boję się, że święta będę spędzać sama, i że będą to pierwsze samotne święta od wielu lat... Nie potrzebuje plusów czy coś... Chciałam się wyzalic.

#zwiazki #depresja #rozowepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak bardzo boisz się że będziesz święta spędzać sama.. A o partnerze nic nie pomyślisz... To że nie mówi Ci kocham Cię to znak gdyby mu nie zależało to zerwał by z Tobą, po prostu To Ty go nie umiesz rozszyfrować bo pewnie tylko na sobie Ci zależy. Taka na szybko ocena pozdrawiam...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?. Według ciebie związek ma się opierać na powtarzaniu ciągle w koło regułki "kocham cię"? Czy facet cię zaniedbuje? Daje ci czynami do zrozumienia, że się dla niego nie liczysz? Serio uważasz, że słowa są najważniejsze? Weź się #!$%@? ogarnij.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania nawet nie chce być anonimowy. Jestem Markiem ale zupełnie Cie rozumiem. Straciłem 4 lata, myślałem ze mam idealna partnerkę która też nie chce dzieci co mi pasowało. Bardzo długo nie słyszałem ciepłych słów, aż zacząłem nazywać partnerkę współlokatorka.

Niedawno wszystko szlak trafił (tak to się pisze?)

Tez nie jestem łatwy w życie.wiem.co znaczy DDA, moja partnerka taka była.

W tym miesiącu mam urodziny i święta, które spędzę sam.

Życzę Ci, aby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Obawy o przyszłość i nadmierne zamartwianie powodują, że masz skrzywione spojrzenie na teraźniejszość. Analogiczna sytuacja z bezsennością - im więcej przejmujesz się tym, że nie śpisz - tym bardziej nie uda Ci się zasnąć. Wg mnie - taki masz charakter, każdy inaczej reaguje na podobne sytuacje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: was bordery to sie powinno w jakimś jednym miejscu zamykać, taka zona , żebyście ludzi nie niszczyli innych normalnych
Kraków jako takie miejsce zamknięte myśle brzmi dobrze tam dziwni ludzie mieszkają
@Seele: o ten pan pisze prawde, szczerą i brutalną
  • Odpowiedz