Wpis z mikrobloga

Mam i ja!
@gryzliposen dzięki za paczkę!
List xd momentami ciężko było mi się odczytać, ale wiem radę! Niech pieski rosną zdrowo!
Na legii już w tym roku byłem, ale pewnie jeszcze pojadę na półfinał PP! Ale szczerze wątpię, by białe kaski umożliwiły mi, by się oderwać od grupy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może i dobrze, bo nie wiem czy bym przeżył xD
Dobra, lecimy!
Cieszę się, że mnie stalkowałeś i nie dałeś dużo słodyczy, bo i tak bym nie miał z tego pożytku (,) ale cukierki dałem już mamie - dobrze, że niewiele bo ona to jest na masie - od kilku lat xd
Perfum - pięknie! Bo jakoś nigdy nie mam kiedy sobie jak kupić i używam tylko jednego xd więc będzie urozmaicenie xd
Piwka - nie jestem piwoszem i rzadko pije, ale jak już decyduje się na piwo, to lubię właśnie spróbować czegoś nowego - i dzięki Tobie przy kolejnej okazji nie będę musiał myśleć jakie kupić ;D
Makaron - zachowam sobie na przyszłość, bo teraz mam dietę ściśle ustaloną. Ale czasem mogę zrobić sobie tzw. cheatmeal i zostawię go na taką okazję ;D nigdy nie miałem okazji czegoś takiego zjeść - jak już po to sięgnę to napiszę czy dobre ;>
Kawa - rzadko pije, ale lubię! I dziś jest taki dzień kiedy tego potrzebuje! Przyszedłem niedawno z pracy i jestem śpiący... A jeszcze siłownia przede mną... Więc idealnie teraz wejdzie ;D druga zostanie na czarną godzinę.
Herbata... Ooo lubię, zwłaszcza smakowe, bo nie słodze i jest to urozmaicenie. Będzie pite!
Płyta z Śląskimi Szlagierami xd tu się mama ucieszyła, ale ja też będę pewnie czasem używać. Jak jadę w jakąś dłuższą trasę że znajomymi to lubię puścić coś innego - to się fajnie śpiewa xd
I chyba najlepsze dla mnie - koszulka stowarzyszenia "mali bracia Ubogich" - obiecuję że zapoznał się z ich działalnością! Wzór na plecach jest świetny! Rozmiar XXL... Przesadziłeś xd ale to nic! Będzie motywator by stać się dzikiem xd

Co do TUCZNIKA. Nie szanuje go. Kiedyś oglądałem, ale za jego podejście do innych nie mogę go szanować... Więc czasem mam ochotę go nie wk****ić, a... ( ͡ ͜ʖ ͡) wiadomo xd

Skąd Ty w końcu jesteś? Poznań, Warszawa czy Piaseczno? ;o

Aaa... Łatwo jest zostać bandytą! Ale czy warto... ? Chyba nie ;D
#wykopoczta
Pobierz lomtjjzictcttsdkcs - Mam i ja!
@gryzliposen dzięki za paczkę! 
List xd momentami ci...
źródło: comment_UJE23MjN4EuNEsruI0vbZ1CjRblystqb.jpg
  • 9