Wpis z mikrobloga

@Palnior9: no jak się nie umiesz przyznać to błędu. Nie mam BTC, jest mi obojętne czy wzrośnie czy spadnie (wolałbym by spał i był stały kurs, bo używam go do zakupów), ale nie lubię braku odwagi do przyznania się winy.
jak potrafisz słowo „do” napisać jako „to”

@Palnior9: to po #!$%@? dopisek "trzymajcie się mirki motzno"? Jak ktoś wstanie rano to mu obojętnie czy w nocy skoczył i spadł, ważne jaki będzie jak się obudzi, a ostatecznie stracił 0.29%.
jak potrafisz słowo „do” napisać jako „to”

@Palnior9: Mam dla Ciebie kilka prognoz, liczę, że Ci się spodobają, bo są w Twoim stylu:
- do 9999 r. giełda w USA się załamie
- do 9999 r. Argentyna znowu zbankrutuje
- do 9999 r. umrzesz
trzymaj się motzno mirku.
@jusuk: masz nasrane tak w kasku ze nie mam pojęcia dlaczego ci odpowiadam. Przewidywałem mocne zwały w nocy i takie nastąpiły. Nawet nie masz pojęcia ile ludzi się #!$%@? z btc ze strachu ze może #!$%@? jeszcze mocniej. Po krótkim czasie kurs wrócił do normy to fakt, ale nie zmienia tego ze to co przewidywałem się nie stało. Na takim forum jak wypok jest pełno spekulantów którzy co noc obstawiają zwałe,
Ty się #!$%@? ze swoim śmiesznym wykresem gdzie sam zdefiniowałes godziny nocy,

@Palnior9:

Noc – część doby, w czasie której Słońce znajduje się poniżej linii horyzontu. Można też ją określić jako okres od zmierzchu do świtu.

wikipedia

8 grudnia, Wschód słońca: 07:31

calendar.zoznam.sk