Wpis z mikrobloga

Pracownicy poczty w małej miejscowości położonej w najbiedniejszych stronach podlasia. Koperta była zaadresowana nietypowo, widniał tylko na niej napis "Świenty Mikołaj" (pisownia oryginalna). Wiadomym było, że dziecko postanowiło napisać list do świętego - nie znało adresu, ale Mikołaj jest przecież jeden. Nie wiedziano co z nim zrobić, ale tuż przed świętami postanowili w końcu go otworzyć. W kopercie znalazł się piękny rysunek oraz list, w którym Jaś prosi o zestaw klocków, kredek i rower. Wzruszeni pięknym listem i własnoręcznie wykonanym obrazkiem, postanowili zrzucić się biednemu dzieciakowi na prezent i odesłać na jego adres. Zebrane pieniądze wystarczyły na kredki i klocki.

Minęły święta, w połowie stycznia do placówki pocztowej nadszedł kolejny list zaadresowany w taki sam jak poprzednio sposób. Wzruszeni pracownicy znów go otworzyli i przeczytali:

"Drogi Świenty Mikołaju!

Dzienkuję za klocki i kredki. Przyniosły mi wiele radości. Roweru szkoda, pewnie #!$%@? te złodzieje na poczcie

Jaś"


#heheszki #kawalzbroda #suchar #dowcip #swieta
  • 15
@futbolski:

Weźmy #!$%@? takie podlasie.
Najmniej zaludnione miejsce w polsce, 50 os/km^2, wyobrażacie sobie to #!$%@?? na ślunsku jest 400os/km^2.
Jakieś #!$%@? zaciąganie, mówią po rusku, przysiegam przyjedzie taki do Poznania, to nie rozumiem co on do mnie mówi, wchodzi gdzieś i zaczyna:
Privjet, ja tu szto mialem zagladnąć bo pan psor mi kazał i jedzie dalej coś po rusku.
Zarobki #!$%@? jak na jakiejś białorusi, przecież tam kebab to luksusowe