Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję, że mój chłopak nie zaspokaja mnie seksualnie. Jesteśmy razem od dwóch lat. Ja lvl 24 on 25. Poza seksem nasz związek wygląda całkiem dobrze, mamy o czym rozmawiać i się nie kłócimy. Niestety sprawy łóżkowe prezentują sie bardzo źle. Wcale nie osiągam przy nim orgazmu. Starałam się z nim na ten temat rozmawiać, tłumaczyć co lubię, gdzie powinien mnie dotykać, ale mam wrażenie, że jego to zupełnie nie obchodzi. Dba tylko o swoją przyjemność, moja go nie przejmuje. Mówiłam mu, że tak jak w przypadku większości kobiet orgazm najłatwiej osiągam poprzez stymulację łechtaczki i że bardzo lubię minetkę. Niestety jest w tym absolutnie beznadziejny, mimo że starałam się go w jakiś sposób naprowadzić.

Wszystko to powoduje, że czuję coraz mniejszy pociąg do niego. Gdy czuję na sobie jego dotyk czuję coraz czesciej wstręt. Podczas seksu muszę fantazjować o kimś innym, bo inaczej bym nie wytrzymała. Jednocześnie czuję wzrost moich potrzeb i coraz częściej muszę sie masturbować. Wiem, że z wiekiem moje potrzeby będą rosły, dlatego obawiam się, że może kiedyś dojść do zdrady, a tego wolałabym uniknąć.

Czuję się już zrezygnowana. Myśl o tym, że miałabym budować przyszłość z takim człowiekiem mnie przeraża. Seks jest zbyt ważną częścią związku. Myślę, że powinnam to zakończyć.

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 57
OP: @TaoHosts chyba masz rację. Ciężko kochać kogoś, kto postępuje w taki egoistyczny sposób. Teraz to widzę.

#!$%@?: stymuluj łechtaczkę, czy coś, a jak czujesz do niego wstręt to może powiedz mu aby o siebie zadbał


Zaczynam czuć do niego odrazę nie dlatego, że wygląda źle, tylko z powodu jego podejścia do mnie. Czuję się jakbym była dla niego tylko masturbatorem, z którego potrzebami się nie liczy. To chyba powoduje u
Poza seksem nasz związek wygląda całkiem dobrze, mamy o czym rozmawiać

Niestety sprawy łóżkowe prezentują sie bardzo źle.

Wcale nie osiągam przy nim orgazmu.

Gdy czuję na sobie jego dotyk czuję coraz czesciej wstręt.


@AnonimoweMirkoWyznania: A mówią, że to faceci myślą tylko o jedym ;] a okazuje się, że jest odwrotnie. Z twojego wpisu wynika, że w twoim smutnym życiu wszystko kręci się wokół seksu. Po raz kolejny potwierdza się że