Wpis z mikrobloga

Jest większa szansa, że w poniedziałek zginiesz jutro w wypadku samochodowym niż, że ktoś żyjący w Niemczech całe życie zginie tam w zamachu.


@Herubin: co to ma do rzeczy?

Zagrożenie jest, czy go nie ma, tak jak twierdziłeś w poprzednim komentarzu?

Ps. ciekawe, że sycylia będąca największym skupiskiem uchodźców w UE jest na zielono. Komuś chyba propaganda nie wyszła.


A czemu ma być na czerwono? Twierdzisz jak jakiś "prymitywny prawak", że
@zabiligoiuciekl: to nie jest na ratuszu, ale jak będziesz na schonbrunn i pójdziesz tam na lewo to tam tez znajdziesz kosze na śmieci. I tak samo skryte jak na ratuszu. Może dlatego ich nie widziałem? Bo główne wejście na ratusz jest gdzie indziej? I na ratuszu nie ma bloczków, prócz tych starych które pamietam za dzieciaka, czyli 2000r.
@dyniel: W tym roku byłem na dwóch większych imprezach masowych - jedna w Polsce, w moim rodzinnym mieście (mniej niż 100tys. ludzi) i na jarmarku bożonarodzeniowym w Norymberdze (miasto ponad 500k mieszkańców). I wydaje mi się,że to w PL przypadało więcej służb mundurowych na osobę niż w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku na jarmarku w godzinach wieczornych przejść przez wszystkie stoiska i atrakcje potrafi zająć
Polacy strasznie chcą wierzyć, że są jakimś narodem wybranym a w pozostałe kraje chylą się ku upadkowi.


@vardum97: tak jest przecież w wielu o ile nie we wszystkich krajach. Ludzie są w jakimś stopniu dumni z miejsca swojego pochodzenia.